Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen akaratlanul megbántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen akaratlanul megbántottam egy lányt aki nagyon tetszik neked és ő most azt hiszi, hogy ez szándékos volt. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Valójában én is sértve érzem magam,mert teljesen váratlanul ért a reakciója,de már lenyeltem a büszkeségem és csak őt szeretném kibékíteni.

Meg sem fordult a fejemben,hogy ennyire félreértheti azt amit mondtam neki.

Talán jogos is a reakciója,de sajnos nem fogadja a bocsánatkéréseimet és nem hiszi el nekem,hogy véletlen volt.



2015. dec. 27. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ember megérzi, ha valaki őszinte vele. Legyél az, őszintén törődj vele mert ő is érezni fogja ezt. Velünk is volt hasonló, illetve az félreértés volt, de mivel a párom bizonyitott már korábban igy éreztem, hogy meg fog oldódni a dolog csak nen tudtam még hogyan.
2015. dec. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nekem tetszik? Nem is ismersz.
2015. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jogos!Sajnos elírtam egy betűt és csak későn vettem észre,de aki akarja meg tudja érteni,hogy mi a lényeg.
2015. dec. 27. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni, ilyenkor az ünnepek alatt, ha tudja, hogy gondolsz rá, akkor elhiszi. Legyél vele kedves, türelmes!N
2015. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!