Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetem egyértelművé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetem egyértelművé egy lány számára, hogy randira hívom anélkül, hogy ezt kimondanám?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyanról, hogy valaki elhívott találkozni egy lányt (randi céljából), ám a lány sima baráti találkozásnak vette, és ez elég kínos szituációt okozott. Hogy lehetne ezt elkerülni anélkül, hogy direktben kimondanám, hogy randira hívom (mert az meg kissé fura)?

2017. jún. 27. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondjátok ki, akkor nem randi :'D
2017. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond neki h kedveled, es ezert szeretnel vele elmenni vhova. Ugy vagni fogja h ez nem barati kedveles:)
2017. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nehéz azt mondani neki, hogy randira hívod?
2017. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fejemben valami ehhez hasonló kép lebeg: " Szia, szeretnélek jobban megismerni és mielőtt megkérdeznéd...Igen, ez egy randi lenne! :D"

Rámenősnek tűnik, mert az is... De miért kell ezt elhallgatni? Ha szimpi vagy neki akkor elmosolyodik és úgyis belemegy, ha meg nem, akkor hiába leplezitek másnak a találkozót valószínűleg nem sokat változtatna rajta. Sok sikert! ;)

2017. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lányként a 2.válaszoló elhívására igennel felelnék. Rámenős de a lányok az ilyet kedvelik
2017. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!