Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szükségem van tanácsokra....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van tanácsokra. Fontos! Szerintetek mi lehet a baj? Velem van gondja?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akivel egy suliba járunk.Eleinte nem is beszélgettünk, nem is jött be nekem, mármint jól néz ki nagyon de különösebben nem foglalkoztam vele.Egy hónapja kb rámírt és azóta folyamatosan írunk minden nap.Nagy szépeket mondott és nagyon őszinte volt, meg vicces.Elérte, hogy beleszeressek.Elhívott sétálni kétszer is, ami nagyon jó volt.Harmadszor is kérdezte, hogy mikor tudnánk még menni, meg, hogy alig várja, hogy újra lásson.Én először azt mondtam, hogy nem tudom mikor, majd kérdeztem, hogy szerdán jó lenne-e neki.Azt mondta, hogy nem lesz otthon sajnos.Majd kérdeztem, hogy aznap esetleg lenne-e ideje.Erre nem válaszolt, és még meg sem nézte pedig rengetegszer fent volt azóta messengeren, de semmi.Ez három napja volt.Szerintetek mi lehet a gond?Vagy velem van a baj?

16/L



2017. jún. 27. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy látszik csak ennyire volt "Nagy szépeket mondott és nagyon őszinte volt".
2017. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami történt és nincs jó hangulatban? Velem is volt már hasonló. Ha eddig érdekelted, biztos most is, és örül, hogy nem csak ő hív el téged, hanem te is őt. 3 nap mondjuk már sok kicsit, de szerintem várj még, és ne írj neki semmit, mert akkor csak rosszabb lesz.
2017. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak hazsnálta a messengert/ vagy gépen nem jelentkezett ki és mikor netezett azt jelezte, hogy fennvan, avgy egyszerűen nem látta az üzenetet..
2017. jún. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam írok neki instagramon, hogy hova tűnt el, de nem akarok nyomulós lenni.
2017. jún. 27. 10:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elutazott és elfoglalt:D
2017. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Összeszedtem minden bátorságom és írtam neki, ha vissza ír jó s hanem ennyi volt.Mindig szólt ha ment valahova és általában nem otthonról írt, úgyhogy ez nem kifogás.
2017. jún. 27. 11:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, ment a chat, egyszer csak nem írt vissza.. ez van pff.
2017. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ilyen nincs, hogy egyik nap írja, hogy alig várja, hogy újra lásson aztán másnap meg sem nézi, hogy írtam-e esetleg.Reggel délben este, éjjel mindig írtunk, csak azért találkoztunk ritkán mert nem egy városban lakunk.
2017. jún. 27. 11:15
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet dolga van,lehet történt valami a családjában. Ne nagyon irigass neki.

Ha úgy alakul majd válaszol. De csak hogy egy személyes példát mondjak ,tavaly meghalt az egyik közeli rokonom. Írtak nekem a barátaim ,meg is néztem de nem írtam vissza sokáig. Nagyon rossz passzban voltam ,nem tudtam visszaírni.

Pedig a legjobb barátaim írtak ,akikkel mindent megbeszélek.

Ezzel csak azt akarom mondani hogy bármi törtenhetett ami miatt nem valaszol.

Nem kell rögtön arra gondolni hogy most meghalt valakije vagy arra hogy nem akar tőled semmit.

Megértem hogy zavar ,de adj neki egy kis időt.

2017. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán igazad van, ő megmondaná ha nem akarna semmit, nem olyan aki csak annyiban hagyja a dolgokat.
2017. jún. 27. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!