Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet titeket leszólítani szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés

Tehát hogyha 1 lány szórakozóhelyre megy akkor valószínűleg ismerkedni akar, nincs igazam?

Szóval ezek alapján mi az amit szerettek hallani ha valaki ismeretlen odamegy hozzátok? Elég csak simán megkérdezni, hogy miújság veled stb.? Vagy mit szerettek ilyenkor hallani? :)

16-18 közötti lányokra gondolok főleg, de bárki válaszolhat.


2017. jún. 27. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz, hogy amelyik lány szórakozóhelyre megy az ismerkedni akar, sok lány éppen kikapcsolódás képpen megy a barátnőivel bulizni. De ha megszólítanak akkor mindenképpen szeretem ha egy srác kedves és normális témákról beszél. Szerintem minden lány örül neki ha megdícsérik pl a ruháját, a haját, mosolyát, megjelenését. Megkérdezheted hogy járt-e már itt, tetszik-e a buli stb..
2017. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát először is alap,hogy bemutatkozik.Én például értékelem ha viccelődik,de azért egy határon belül.Másrészt ha érdeklődik azokról a dolgokról amit szeretek,vagy esetleg ahogy az előző is írta ha bókolnak.A lényeg,hogy legyen kedves és lehetőleg ne legyen kínos csend az egész ismerkedés alatt.
2017. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan fiú vagyok, de azért hátha tudok segíteni... :D Először is nem minden lány ismerkedni megy, másodszorra soha a büdös életbe meg ne kérdezd, hogy "mizu", meg "hogy vagy"? Az égvilágon semmilyen elvárásuk nincs témát illetően csak beszélj. Ne legyél unalmas, ne legyen csend, és nevettesd meg. Add magad elő és kész. Ja és betanult szöveget soha se játsz el!!! Egyből levágják hidd el. Menj oda hozzá akár valamilyen ürüggyel, majd szépen térj át személyesebb dolgokra. Ja és ne legyél részeg. Improvizálni se fogsz tudni annyira, ami elég fontos plussz nem hiszem, hogy túlságosan vonzó lenne ha valaki pálinkától bűző arcal próbálna meg kommunikálni.

Nekem eddig ezek egész jól beváltak, de ha van esetleg egy ellenkező nemű akkor engem is nyugdtan ki lehet oktatni:D Sok sikert :)

2017. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja még annyit elfelejtettem, hogy azért beszéltesd őt is. És figyelj oda, hogy mit mond mert ha esetleg tovább fogtok jutni akkor a második, harmadik találkozásnál nagy plussz pontokat fogsz szerezni, ha emlékszel azokra amiket neked mondott. Ne tervezz előre legyél spontán. Uccsó voltam.
2017. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!