Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet leszólítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet leszólítani egy vadidegen lányt az utcán vagy parkban, strandon stb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel sétálok az utcán és jön velem szembe egy aranyos lány,aki szimpatikusnak tűnik,mit mondhatnék neki ahelyett,hogy elmegy mellettem és csak nézek utána így: *o*

Az ilyenek,hogy hú jó segged,szo.psz pénzért?

Nem

Akkor ingyen

Ezeken kívül mivel lehet?

Az,hogy megkérdem az időt például az nekem nem megy,mert utána nem tudom mit mondhatnék

Az útbaigazításos cuccnál is ez van,hogy oké, megmondja mi merre hány óra,de utána?

Én elmegyek azt annyival maradok,utána meg fura lenne meghívni valahova(szerény véleményem szerint)

Férfiú társaim ti mivel szólítottatok le lányokat?

Lányok,titeket mivel szólítottak már le,ami nektek is tetszett?

16/F



2017. jún. 2. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez gyanús, hogy a kérdező már megkérdezte ugyanezt, főleg hogy az előző kérdésére bőven van utalás és azoknak a válaszaira..

AMúgy meg nincs varázsszó, amire hipphopp minden lány odalesz érted... Kinél mi válik be öregem, épp ez a jó benne, olyan mint a zsákba macska, de itt csak nyerni lehet, ha mást nem akkor férfiasságot, mert legalább megpróbáltad..

Ne legyél nyuszi /beszari / töketlen és még sorolhatnám a szinonímákat, csak van egy haverod, aki segítene neked, én úgy szereztem meg a kiszemeltem, hogy elhívtam egy barátom, aki addig szidalmazott ilyenekkel míg nem léptem (tudom furán hangzik, de egy időután elég komolyan csinálta és magamra vettem, és nem akartam olyan lenni, amiket mondott így megtettem :D)

de ezt akár elérheted belső akaraterővel is, hogy saját magadnak mondod mind ezeket


Odamész, köszönösz, és elmondod, hogy láttad őt, szimpatikusnak tűnik és (szerintem a legjobb, ha kerekperecc belevágsz mert akkor minden kiderűl alapból, persze ne egyből randira hívd, hanem mondjuk valami ilyesmi) és esetleg felvehetném veled valahol a kapcsolatot? aztán ő javasol valamit gondolom, ha a beszélgetésből szimpi voltál neki, aztán beszélgettek pár napig /hétig/hónapig / évig kinél mennyi és miután már jobban ismered és megvan az alap bizalom és stabil lábakon áll az ismeretségetek, akkor elhívod egy randira.

2017. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélyes,hogy egy idegen lány az utcán néhány perc beszélgetés után egy idegennek elérhetőséget ad. Ez inkább felelőtlenség.
2017. jún. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
-Szia, nagyon szimpatikus vagy. Meghívhatlak egy fagyira/hamburgerre/sütire?
2017. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!