Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén szerintetek meddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szerintetek meddig normális?

Figyelt kérdés

Pont ma gondolkodtam el azon, hogy én még sohasem csókolóztam fiúval. Lehet, hogy sokan azt fogják mondani, hogy ez hülyeség és majd jön, hogyha jönnie kell, de a kortársaim nagy része már átélte ezt és zavar, hogy én még nem. Most nem akarok mindenképpen nyomulni, amire amúgy nem is lennék képes hiszen elég visszahúzódó, csendes, félénk vagyok. Így a végére érve, szerintetek meddig normális ez, hogy velem ez még nem történt meg?

16/l



2017. jún. 27. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Most vettem csak észre, hogy rossz kategóriába írtam, amit amúgy nem először csinálok, de már tudom mit rontottam el.
2017. jún. 27. 19:57
 2/6 Dzseri ***** válasza:
100%

épp akartam kérdezni,

a a tini fiúk miatt került ez a kérdés a kisemlősök kategóriába?? :-DDDDDDDD

2017. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bemész a kategóriába, ahol kérdezni szeretnél, és megnyomod az Új kérdés gombot.


Kérdésre: nem tartom cikinek ha egy lány nem tud elsőre csókolni. Majd megtanul :D

20/f

2017. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te jársz jól vele, ha még vársz.
2017. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne aggodj, en is igy vagyok vele. Mondnuk igaz h lett volna ra tobb lehetosegem csak en inkabb addig varok es azzal akarom akit tenyleg szeretek es nem csak ugy.

16/L

2017. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg ráérsz. Ne zavarjon csak azért, mert a többiek már csinálták és milyen rossz, hogy te még nem, azzal csináld majd akit tényleg szeretsz. És akár még az is lehet hogy egyszer ők lesznek irigyek rád szóval még ráérsz bőven megtudni. :D
2017. jún. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!