Kezdőoldal » Állatok » Lovak » úgy öszintén! Szerintetek...

úgy öszintén! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

a lovardába ahova járok van egy beteg ló.az állatorvost már kihívták hozzá megvizsgálta meg amit kellett megcsinálta.

egy lány aki annyira szereti azt a pacót(azon a lovon még nem ültem)hogy elkezdteápolgatni és elkezdi hogy a kedvenc kajáját adja oda a lónak mert nagyon szereti a paci.nos ezt kapta:rizs csirkehússal!ezen nagyon kiakadtammikor megtudtam.szerintem nemnorma!a lovak növényevő állatok!


na véleményeket kérek a lányról!


2012. okt. 7. 10:36
1 2 3
 1/27 chrishu ***** válasza:
Nem, nem normális
2012. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hát nem!tudnia kéne hogy egy lónak húst adni TILOS ugyanis cmegbetegednek tőle vagy még betegebbek lesznek.

így is lett.a ló most nem eszik semmit az ég világon!remélem holnapra vagy estére jobban lesz!

2012. okt. 7. 10:39
 3/27 anonim ***** válasza:

Nem,nem az,sőt!

Ha legközelebb látod,szólj a lánynak,hogy ne etesse mindennel a lovat.(hogyha olyan fajta betegsége van,az is lehet,hogy attól beteg,hogy minden emberi kajával etei)

Mond meg neki,hogy inkább vigyen neki almát,répát.

(nem is értem,hogy vannak ilyenek....)

2012. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
a ló betegsége:Babézia ha jól emlékszem:)
2012. okt. 7. 10:44
 5/27 A kérdező kommentje:

ezt írta az egyik oldalra:

Először csak étvágytalan volt,majd levert lett.Tegnap délután kezdődött az egész.Ma már kávészínűt vizel,és székrekedése is volt,sőt az ínye is kivilágosodott.Később legyengült,épp hogy megállt a lábán.Szerencsére reggel tudtunk belé gyömöszölni egy kis ételt,de most még meg se szagolja,pedig rizst kapott csirkével(kedvence).Voltunk orvosnál is,kapott gyógyszert,vért vettek tőle stb. Holnap ismét visszamegyünk,és megmondják hogy valóban babéziás-e.Hányt volna,ha lett volna valami a gyomrában,viszont hasmenése az van(Ez a gyógyszer miatt lép fel).Most alszik,de szegény nagyon gyenge,de az a szerencsénk hogy legalább inni iszik.Hagytam egy kis kaját a táljában -a háza mellett-,hátha hajlandó lesz enni.

2012. okt. 7. 10:45
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Csak gratulálni tudok a kedves gazdinak. Szólj neki hogy ne etesse minden szarral azt a lovat, és sürgősen hívjon orvost a lóhoz, mert holnapra elpusztul. Kávészínűt pisil? Ha ez tényleg babézia (nagy valószínűséggel az), és a vizelete már elszíneződött, akkor már nem sok van hátra neki megfelelő kezelés nélkül.
2012. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ez tuti ló???? Hány éves az a lány?

Egy ló nem tud hányni. Úristen nagyon tudatlan. Ne is engedjétek a ló közelébe, míg fel nem épül, mert csak rontja a helyzetet.

2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
a lány asszem 2 évvel idősebb nálam!én 12 vagyok.
2012. okt. 7. 13:22
 9/27 anonim ***** válasza:
ha ennyire előrehaladott a babézia, akkor sajnos nincs túl sok hátra szegény párának
2012. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem lóról, hanem kutyáról szól!
2012. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!