Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (16-17-18 év) a ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (16-17-18 év) a ti szemetekben több egy fiú ha az sportol valamit?

Figyelt kérdés
Ha sportol is számít, hogy azt profi, versenyszerűen csinálja vagy elég ha csak hobbiból űzi?

2017. jún. 28. 15:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Az hogy milyen sikerekel ér el a sportban arra csak mégjobban büszke lennék, támogatnám, de akkor is ugyanúgy örülnék neki ha csak úgymond kispályásként sportol, de azt viszont elszántsággal csinálja. Szóval nem feltétlenül az a lényeg, hogy milyen ügyes,hanem az, hogy egyáltalán van egy hobbija, és nem céltalanul éli a mindennapjait. Ha napi szinten lenne ez a dolog, engem azért biztos zavarna egy pöppet, hogy semmi másra nincs ideje csak a sportra. Ezért is szoktak egyesek hamar visszavonulni, a család/feleség/gyerekek miatt.

De egyébként igen, imponáló ha sportol egy fiú. Férfiassá teszi olyan szempontból. Meg egyetértek az előző válaszokkal is többnyire.

2017. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én se úgy értettem, nyilván nem a sikerei miatt lennék vele, ha tényleg komolyan hobbi szinten csinálja is ugyan olyan lenne, de akkor ha menne versenyre akkor meg több támogatást szeretetet kapna azon túl amit amúgy is kapna (nem azért mert sportol, hanem mert a barátom) Kicsit félreérthető lett amit írtam, de remelem értitek, nem vagyok egy ilyen uuuu ez híres akkor jöjjünk össze vele csaj
2017. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre :) tényleg egészen meglepő, hogy egy hobbi szintű sport is már jelent valamit. Mindenfele azt hallottam meg az jött le, hogy csak a komoly szintű sport számít sportolásnak. Mentek a zöld kezek! ;)
2017. júl. 2. 20:05
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha hobbi szinten is komolyabban csinálja az már azért több egy sracban és kitűnik a többi tucat randalíroztak páva gyerek kozul
2017. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Így van. Amúgy szerintem nem sok fiú van aki élsportolóként él, a foci is hiába az egyik legnépszerűbb egyre kevesebben űzik komoly szinten, szóval ha minden lánynak ilyen fiú lenne csak ideális akkor igen nagy bajban lennének. Ez persze csak az én meglátásom.
2017. júl. 2. 21:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem csak ez az ideális de ez a legjobb, bár na ha nincs ilyen azt hiszem kevesebbel is beerjuk
2017. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, hogy számít, de ha ezen múlna minden nem érdekelne, hogy sportol-e.
2017. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert én is szeretek :)
2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!