Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Nem tudom mit érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Nem tudom mit érzek iránta!?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki nagyon szép,de sokszór csalódtam már benne...És ugye most vakáció van,és nem fogok vele találkozni csak a táborban.Viszont ha rá gondolok egyből görcsbe rándul a gyomrom.

Kérlek kíméljetek meg az undok válaszokkal,és írjatok rám ha valami nem tiszta!!

Előre is köszi!!



2017. júl. 1. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen dologgal kapcsolatban csalódtál benne? Vagy megbántott? Mi történt? Eléggé közrejátszik.

Mert ha súlyos dolog miatt "csalódtál" benne, akkor számomra lehetetlen hogy beleszeressek valakibe, akármennyire helyes, meg ilyen-olyan belső tulajdonságai vannak.

Bár, az én első kamasz szerelmem is (13-14 évesen) nagyon hasonlóan ilyesmi volt, ha jól sejtem a háttérsztoridat.

Na, és én azt az első igazi szerelmemet sose felejtem el, amíg élek, pedig azóta boldog párkapcsolatban vagyok mással.

17/L

2017. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dóra Bereczky válasza:
szerelmes vagy ennyi az egész,de ha tényleg többször csalódtál benne akkor nem jó ötlet vele össze jönni ez kb olyan mikor a férj több nővel csalja meg a feleségét.Szerintem inkább hanyagold próbáld elfelejteni
2017. júl. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia javítalak, s srác nem szép hanem jólnézki max. A lányok szoktak szépek lenni. :)

Hát ha sokat gondolsz rá akkor biztosan elég sokat görcsölhetsz is.., Legjobb lesz ha megmondod neki és könnyebb legyen neked és nemfogsz görcsölni ezen, kituddja teis tetszel neki. :) 19/F

2017. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baj hogy nm lehetseges hogy osszejojjunk,viszont szerelmet sem tudnak vallani neki mert kiakad.Meg voltam bele szerelmes,de most nm tudom mit erzek.A baj az hogy nm egyezek vele valami jol,inkabb azon segitsetek hogyan legyek vele joban,vagy hogy most mit csinaljak???Kerlek!!
2017. júl. 2. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!