Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítség! Nem tudom mit érzek...

Segítség! Nem tudom mit érzek iránta! Mi ez?!

Figyelt kérdés
Nem tetszett eddig, de most meg egyre gyakrabban bámulom, pedig nem is látom mindig "szépnek" (fiúra ezt nem szokás mondani, de értitek). De jól esik nézni. Vágyok rá hogy hozzám érjen, de nem röpködnek pillangók a hasamban, meg nem kezd el forogni a világ, csak szimplán jó érzés és viszonzom. Sok megnyilvánulása van ami nem tetszik például olykor beképzeltnek látom őt, vagy laposnak a vicceit. De jó vele lenni és hiányzik mikor nincs a közelemben. Egész nap várom hogy mikor ír már és gyakran eszembe jut, de közben meg nem tudom, mi ez az érzés, mert voltam már nagyon szerelmes, de akkor "kábább" voltam és nem láttam semmi hibát az illetőben meg még étvágyam se volt szóval ilyenek... Mi a fene ez?! Tudom hogy ő szerelmes belém, de nem tudom eldönteni hogy én mit érzek...ti tudjátok mi ez?

2014. júl. 7. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

gondolom tetszik,de még nem szereted

hagyd hogy megcsókoljon és abban a pillanatban egyből rájössz hogy akarsz-e tőle valamit:)

2014. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!