Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívnék egy lányt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívnék egy lányt, de segítség kellene, mert nem tudom elmondani mit érzek iránta (többi lent)? 20f

Figyelt kérdés

Gimiben szerelmes voltam az egyik osztálytársamba, de sose tudtam elmondani neki, hogy mit érzek. Már két éve elballagtunk, nem tudtam hallatom róla, erre a semmiből rám ír facebookon. Kérdezte, nem e érek rá valamikor fussunk össze valahol, de akkor még sérülés miatt ágyhoz voltam kötve. Ettől függetlenül beszélgetünk, megbeszéltük hogy nyáron elmegyünk egy csomó helyre (bulizni, fürödni, mozizni, stb). Most a héten már mehetek bárhova, ezért szeretném elhívni valahova, de nem randi cimszó alatt, csak beszélgetni. Arra gondoltam elhívom autózni meg fagyizni, mert ezt a kettőt is megbeszéltük, ha van kedve akkor meg áthívom hozzánk is.

De az igazi problémám az, hogy nem tudom mikor mondjam el, hogy tetszik nekem, meg hogy hogyan. Áljak elé és mondjam az szó szerint, 'szeretlek'? fagyizás után, vagy ha oda értünk hozzájuk?

Mielőtt valaki leszólna milyen béna vagyok, tudnia kell nagyon nehezen mutatom meg másoknak mit érzek, zárkózott vagyok, nehezen oldódok lányok társaságában. Általánosban sokat zaklattak azért lettem ilyen, és ettől máig nem tudtam megszabadulni.

Ebből adódóan abszolút nincs tapasztalatom lányok és párkapcsolat terén.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 25. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell az első találkozó alkalmával szerelmet vallani. Beszélgessetek, érezzétek jól magatokat, aztán ha rajta is látod, hogy érezhet valamit, akkor mondd el.
2017. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz!

És ennek milyen 'jelei' vannak, hogy ő is érdeklődik irántam? Pl megkeres hogy menyünk el valahova?

2017. jún. 25. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!