Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csinálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálom?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és most érettségiztem le. Egy évem van még a szakgimiben. Anyámék Jehova Tanúi és sehova nem engednek el. Életemben először elmentem a barátaimmal egy kicsit kikapcsolni de éjfélig maradhattam csak és persze hazudnom kellett hol voltam. Szeretném kihasználni az utolsó nyáriszünetemet és néhányszor reggelig elmenni bulizni a barátaimmal. Azt hazudnom éjszakás voltam a diákmunkában ahol dolgozom. Jól csinálom? Egy év után munkába állok és azonnal elköltözök otthonról. Van valaki hasonló cipőben? A volt barátom is azért dobott ki mert titkolnunk kellett a kapcsolatunkat és ezt az életet így nem tudom tovább elviselni

18L



2017. júl. 1. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mondd meg nekik, hogy Isten nem létezik.
2017. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Ne legyen bűntudatod!

Nem erőltethetik rád a "vallásukat".

Igenis kell a szórakozás, kikapcsolódás, de azért mértékkel!

2017. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, csak az én szüleim szimplán nagyon féltenek engem és szigorúak ezzel kapcsolatban. 2 éve kezdtem kijárni 15 évesen kocsmákba csocsózgatni, akkor 11 volt a határidő amire otthon kellett lennem. Aztán amikor ilyen bulikba is csak éjfélig engedtek..a többi barátom meg maradhatott akár reggelig is.. leültem a szüleimmel és kompromisszumot kötöttünk, megígértem hogy semmi hülyeséget nem csinálok, barátaimmal leszek nem pedig idegenekkel. Így kitudtam belőlük húzni az éjszaka 3-4 órát. Beszélj velük, biztos meg fogják érteni.
2017. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jehova Tanúi. Magyarán tilos a buli tilos éjszaka szórakozni mert az bűn bla bla bla. Még barátom se lehet. Kompromisszum lehetetlen inkább kidobnak
2017. júl. 1. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Ezesetben vagy kibírod velük még pár évig, vagy hazudsz hogy az egyik barátnődnél alszol. Egyszer kétszer én is lódítottam ilyet. Mást nem tudok 17/L
2017. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18 éves vagy, azaz már nagykorú vagy.

Döntsd el te, mit szeretnél.

2017. júl. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
A szüleid nem engedik meg neked felnőtt létedre, hogy barátod legyen, illetve szórakozz, mert helytelen? Érdekes. Hogyha jobban belegondolsz, akkor te az ő kapcsolatukból lettél, tehát nekik is volt egyszer barátnőjük/barátjuk, aztán abból feleségük/férjük. Ezt a gondolkodást követve ők szintén bűnösök, akkor meg miről is beszélünk? Én a helyedben nem engedném, hogy rám erőltessék a vallásukat. Mindenkinek joga van választani, hogy miben akar hinni. Ha semmiben, akkor semmiben. Ezzel gyakorlatilag tönkreteszik a legszebb éveidet, amiket már soha nem kapsz vissza, csak azért, mert ők erre esküdnek. Itt az ideje kitörni a skatulyából.
2017. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!