Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért csinálom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért csinálom ezt saját magammal?

Figyelt kérdés
Tudom jol h boldog lehetnék. Lehetne boldog párkapcsolatom mert boldoggá tennének, de én 4 éve vagyok egy olyan fiúba szerelmes akinek nagyon tetszek de nem akar kapcsolatot. Saját magamat kinzom de egyszerűen bármelyik fiú ír nekem nem veszem komolyan egyeszerűen nem tudnak ugy megfogni. Akit szeretek mégcsak el se tudom felejteni mert család közeli barátja.. és a legjobb barátaink is ugyanazok.. mit tehete? 19/L

2016. aug. 1. 23:02
 1/3 Strg456 válasza:
Szia szerintem,az lenne a legjobb döntés,hogy ha tetszel a fiúnak akkor előbb ,vagy utóbb be valja ,de ha nem meri akkor lépj te ...egyébként hány éves? s hollaktok ? mert ha egy faluba akkor kicsit nehéz lesz :P
2016. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk mindketten. Én 19 vagyok ő 23. Az a baj h nem egyszer mondta h tetszek neki. Nem csajozik csak melozik. Amint komolyabbra fordula a dolog hátralép és elfut ezt ne szószerint értsd hanem h egyszer ilyen egyszer olyan velem
2016. aug. 1. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúk kesobb ernek. Valaki meg 23 evesen sem erzi magat keszen egy kapcsoltra. Ha tenyleg ugy erzed h o az igazi akkor megeri varni.
2016. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!