Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt, mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, pár évvel idősebb. Brazíliában él, szóval az időeltolódás viszonylag nagy. Még egy pár hete baromi sokat beszéltünk, többnyire skype-on, akkor videón keresztül is akár, beszéltünk, írtunk, minden volt. Volt amikor együtt ittunk ott, már azt is beszéltük, hogy közösen fogunk filmezni, de egyik napról a másikra abbahagytuk a kommunikációt. Miatta aludtam mindig 3-4 órákat, ami nem túl egészséges és szinte minden este rávártam. Még most is filózok ezen az egészen és nem tudom, hogy most fent maradjak-e még. Szerintem ma este írni fog, mert reggel kaptam egy üzenetet tőle, hogy 'elfelejtettél:(', erre persze válaszoltam. Csak most gondolkozom, hogy mit csináljak...

Illetve ez normális szerintetek, hogy ennyit beszéltünk?

Előre is köszönöm!



#kapcsolat #Skype #kommunikáció #kapcsolat fenntartás
2016. nov. 21. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy együtt ittatok ott.Mármint hol?

Egy olyan srácba vagy szerelmes aki több ezer km-re van tőled?Részletek esetleg?Ha gondolod, írj!

2016. nov. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit érzek! Lehet, hogy így beleszerettem?
2016. nov. 23. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ez igen kevés ahhoz hogy beleszeress!

Ez valami fellángolás, vonzalom, hisz mindenkinek az kell ami nem lehet az övé. Gondold végig, hogy nem lenne-e jobb érzelmileg hanyagolni. Természetesen barátnak tökéletes lehet, és később nyelvtanulásban nagyon előnyös döntés egy ilyen barát.

2016. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 12? Én annyi idősen csináltam ilyen skypos hülyeségeket...
2016. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!