Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik lánnyal már 3x megbeszél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tekissunyi kérdése:

Egyik lánnyal már 3x megbeszéltük hogy találkozunk de mindig az utolsó pillanatban lemondta. Már én érzem magam kellemetlenül miatta. Szerintetek megér még egy próbát?

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Simán nem meri megmondani, hogy nem akar randizni.

Ennyi.

2017. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek👆 pedig lány vagyok de ha valaki háromszor lemondja akkor egyertelmu :(
2017. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem:( azért köszi a gyors válaszokat
2017. júl. 1. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha kedveled tartsd vele a kapcsolatot. En a baratommal tobb mint eve vagyok egyutt nagyon imadom es elotte egy evig nagyon jo baratok voltunk de lehet ha akkor keri hogy talalkozzunk meg nemet mondok, szoval semmi sem lehetetlen es van hogy tenyleg valakit belsore kedvelsz meg tulsagosan szoval kitartas ;) (2. voltam)
2017. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem akar veled találkozni, csak valamiért nem mondja meg neked. Én is voltam pont ilyen helyzetben, és jobban tettem h nem nyomultam tovább a csajra, az mind a két félnek kínos és na...

17/F

2017. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

amúgy 18/F

2017. júl. 2. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!