Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel az utóbbi időkben rengeteget beszéltünk. Volt mikor barátként kezelt de volt mikor annál több érzelmet mutatott irántam. Rengeteget dícsért stb.. Nem jártunk de eléggé megszerettem. Sajnos már nem beszélünk, mert bejött egy másik lány a képbe. Hogyan tudnám elfelejteni? Sajnos ismerkedésre nem igazán van lehetőségem, interneten pedig nem igazán szeretnék.

2017. júl. 1. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A megoldás te magad vagy. Le kell magadban zárnod a dolgot. Túl kell tedd magad rajta. Kösd le magad tanulássa,hobbival,valamivel mi leköt s szórakoztat.
2017. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi😊. Megpróbálom csak nehéz mert egész nap csak ő jár a fejembe😩
2017. júl. 2. 01:45
 3/3 anonim válasza:
Nem biztos hogy ez kell csinálnod de csak úgy mondok valamit:nekem nagyon tetszett egy fiu akivel ugyanigy voltam mint te .de 2 évvel idősebb volt mint én ezért el kellet hogy felejtsem.Én próbáltam minél több rossz dolgot kitalálni róla pl:lehet hogy büdös a szája,éjszaka bepisil,lusta,nem szeret,stb.Es ezek nem biztos hogy mind igazak voltak amiket kitaláltam de így egyre elundorodtam tőle.nem kell ezt csinálnod ezt csak azért irtam ha esetleg kiakarod probálni akkor....:)
2017. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!