Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem, vajon tudatosan teszi mindezt?

Figyelt kérdés
Egy ideje ugyanott dolgozunk, én csak diákként. Mindig is bejött, de sztem esélyem sincs nála így ezt igyekszem nem tudtára adni. Első dolga megkérdezni hogy hogy vagyok ha találkozunk. Ha odaad vmit mindig megérinti a kezemet (persze ez lehet puszta véletlen is). Most van barátnője, szűkszavú lett velem, de továbbra is mindig megkérdezi hogy hogy vagyok. Ma viszont mondta hogy menjek el velem tegyünk egy kört az épületben (kiállítás van). Mondta hogy menjünk be egy fehérneműboltba,ahol keresett magának is dolgokat, meg a barátnőjének is és amikor az eladó kérdezte hogy mekkora melltartó kell a barátnőjének, akkor mosolyogva rám nézett és azt mondta, hogy ő ehhez így nem ért :').
2017. júl. 2. 23:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*vele
2017. júl. 2. 23:41
 2/15 Mádár0218 ***** válasza:

Azt kell mondjam hogy érdekes story, itt az a baj hogy senki se tudja mi jár a másik fejében mi is bonyolultak vagyunk meg ti lányok is


szűk szavú lett veled, mert lehet jobban bejösz neki mint a barátnője és szégyenli vagy nemtudja mit csináljon


a fehérnemű boltot meg végkép nemértem, szerintem az csak egy kis szórakozás volt az ő részéről

2017. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Örülök neki, hogy ez nem csak nekem bonyolult. Csak nemtom hogy mit kéne csinálnom annak érdekében hogy vagy így vagy úgy de ezt le tudjam zárni magamban :/.
2017. júl. 4. 20:24
 4/15 Mádár0218 ***** válasza:

Lezárni egy kapcsolatot vagy bármit aminek kapcsolathoz van köze nehéz ezt ugye magadban kell és ezt csak te tudod vagy találsz egy embert aki segít neked lezárni :)


Nekem pls egy hatalmas szerelmet 2 év volt még lezártam, sok embernek vannak ilyen problémái szerintem :/

2017. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2017. júl. 4. 20:38
 6/15 Mádár0218 ***** válasza:

Amúgy meg azt sose mond hogy nincs esélyed valakinél, még ha úgy látszik is 50 50 vagy igen vagy nem :D ha megsem próbálod akkor biztos nincs de lehet hogy nem csak játszott veled, valahogy érd el hogy megtud kérdezni tőle hogy tudna e szeretni téged, ha kiakarsz tartani mellette


tudom most pont az ellenkezőjét mondom hogy próbálkozz de lehet beválik :)

2017. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mádár0218 ***** válasza:
Ha van bármi amit úgy gondolsz hogy megkérdeznél vagy választ adnál nyugodtan :)
2017. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves tőled :) nem tudom hogy hogyan kérdezhetnék rá erre, van barátnője, egy helyen dolgozunk. Nehéz lenne utána együtt dolgozni :/ persze tudom egyszer sem biztos hogy nem tetszem neki, de mégis milyen már hogy akkor mondom el neki hohy mit érzek amikor van valakije?! :/
2017. júl. 4. 21:50
 9/15 Mádár0218 ***** válasza:

A munkát ha elakarod felejteni a srácot akkor ott abba kéne hagyni.


Ismered a barátnőjét ha nem akkor nem mindegy hogy elmondod a pasijának igen a csajnak lehet szar érzés lesz benne vana pakliban hogy vetéjtársa van


Mondjuk lehet én vagyok olyan érzéketlen hogy akkor is bevallanám neki (mondjuk ez a mondat kicsit hülyén jött ki mert srác vagyok de mind1) xD érted

2017. júl. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem én :'), de most őszintén te hogyan reagálnál a helyében ha tetszene neked a lány, illetve ha nem? És am te hány éves vagy?
2017. júl. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!