Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tudatosan tagadom Isten...

L vagyok kérdése:

Ha tudatosan tagadom Isten létezését, és káromlom őt miközben a Sátánt kezdem el imádni még meg tud bocsájtan az Isten?

Figyelt kérdés
Hivő vóltam, de sehogysem tudom ell fogadni, hogy az ateista barátnőm nem akarja el fogadni Krisztust, és nehezemre esik itt hagyni, hogy egyedűl szenvedjen és nélküle éljek boldogan és örökké.Így ell dőntöttem, hogy Isten ellen lázadok, de még vissza térek hozzá, ha a barátnőm el fogadja egyszer Jézusz.

2017. febr. 8. 01:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.

Annyira zavart elme kérdése lenne, hogy még magyarázni sem kell, miért tartom kamu kérdésnek.

.

Ha viszont nem kamu, akkor a legközelebbi pszichiáter választ ad kérdésedre.

2017. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1* válaszolónak igaza van. Azonnal érezni a provokatív téríteni akarok hátsó szándékot.


Menj a francba kisfiam. Vagy pap bácsi. Vagy primitív barom.

2017. febr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy értelmetlen a kérdés.

Ha tagadod Isten létezését, hogy az ördögbe tudna megbocsátani, ha nem létezik?

Ez fából vaskarika!

2017. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki: nem vall nagyszellemre az olyan személy szidása/káromlása, akinek a létét tagadja az illető!
2017. febr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sose felejtsd sátán teremtett lény és szereti istent ahogy isten is sátánt! Lao sátánizmus!
2017. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!