Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mi szerintetek a...

Magoran kérdése:

Lányok! Mi szerintetek a különbség a "csak úgy barátkozom" és a "mert bejön" ismerkedés, közeledés között? Mi alapján döntitek el, hogy egy fiú az egyik vagy a másik módon barátkozik veletek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha valaki rájön, hogy én nem "csak úgy barátkozom" most a csajnál, hanem "mert bejön", akkor eléggé eszes lehet, mert próbálom visszafogni magam, nem szeretném a mostani kapcsolatát tönkretenni.
2014. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ösztönösen ráérez az ember,ha vonzalom is van a háttérben.
2014. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát erre én is nagyon kiváncsi lennék, hogy a fiúknál, hogy nyilvánul ez meg mindkét esetnél...lány vagyok és próbálok rájönni, hogy a srác aki nekem legalább is megtetszett nagyon és vonzódom hozzá, vajon neki is bejövök e, mert nagyon úgy tűnt pláne az elején, de szinte biztos, hogy többet úgy sem merne lépni, mivel nekem barátom van, pedig nem bánnám, mert ha tudná,hogy csak rá gondolok, a barátomból nagyon valószínű, hogy kiszerettem...nehéz helyzet
2015. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ja és azért is nem tudom eldönteni a viselkedéséből, mert vannak akik elég könnyen barátkoznak és nyitnak mindenki felé, na ő valami ilyesmi, de nagyon jó lenne tudni, hogy miből is jöhetnék rá...
2015. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!