Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogy döntitek el, hogy egy...

Ti hogy döntitek el, hogy egy lánynak tetszetek-e? Milyen jeleket kellene észrevennem?

Figyelt kérdés

Már régóta tetszik nekem egy lány és most végre olyan formába kerültem (fogyás+izosodás:), hogy talán lenne esélyem nála, viszont én nem tudom eldönteni, hogy a szerintem jelnek mondható gesztusai most vonzalomnak, vagy szimpla baráti gesztusnak számítanak-e.

Ti milyen gesztusokból tudjátok meg, hogy tetszetek-e egy lánynak? Sajnos nagyon sz*r helyzetben vagyok, mert a régi külsőmnek hála még sosem volt barátnőm és így tapasztalatom sincs hasonló dolgokban.



2013. jún. 1. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól megizósodtál akkor biztos hogy teccő neki. Hajrá tigris! grrrrr
2013. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy közeledjek hozzá? a tigrisszerű vetődés nem fog menni
2013. jún. 1. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam megtudni, őszintén, nem is igazán érdekel. Ha nemtetszem, akkor hagyom a rákba, és next one.
2013. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát ezt így pontosan nem lehet megmondani , és ez a 'talán lenne esélyem nála'' mit takar? Figyu a gondolod írhatsz privit , hátha tudok segíteni :D

DE itt van pár dolog amit én csinálok (mondjuk én nem vagyok nagy rámenős ha tetszik nekem egy fiú szóval..) ha tetszik egy fiú :

sokszor nézek a szemébe (nagyon sokszor)

ha együtt vagyunk egy csomót beszélek hozzá

mosolygok rá állandóan

babrálok a hajammal , kezemmel ..

Nevetek minden hülyeségen ( na azért nem vihorászok mint a rib@ncok)

van h zavarba jövök és nem birok megszólalni

minden szavát érdeklődve hallgatom/mondatát érdeklődve olvasom és napok, hetek után is emlékszem ezekre

Ha meg netről van szó akkor ott sok smileyt használok kivételesen , de próbálok nem úgy viselkedni hogy nyomulósnak tartom , ezért nem írok rá mindig , egyszer én egyszer ő .

Általában az minden lányra igaz hogy sokszor nézi azt aki tetszik neki , és sokat néz a szemébe, mosolyog rá és keresi a kiszemeltet.

De nem mindegy hogy netről ismeritek-e egymást vagy élőben ismerkedtetek először. Mert ha netről akkor annyi hogyha az első tali/randi után is hajlandó veled elmenni máskor is , és ugyanugy keres (vagy jobban) mint az előtt , akkor tetszel neki. ;) Meg vannak félénkebb és rámenősebbek úgyhogy ez megoszlik, én a félénkebbe tartozok..

De te honnan ismered a lányt ? azért remélem tudtam segíteni

2013. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtál segíteni, szóval köszi :) Amúgy osztálytársam a lány. (tudom a háznyúlra nem lövünk hülyeséget, de ez van)
2013. jún. 3. 17:20
 6/6 A kérdező kommentje:
amúgy a talán lenne esélyem nála az azt takarja, hogy mivel lefogytam és sokat edzek, ezért már szebb, tónusosabb alakom van. Talán olyan, ami egy lánynak bejöhet :) mondjuk még dolgozok rajta
2013. jún. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!