Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van méh olyan lány akinek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van méh olyan lány akinek az átlagos fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem,hogy olyan aki nem híres a suliba,nincs sok barát,nem nagszájú,nem egy kigyúrt állat,öltözködés egyszerű stb stb

Azt veszem észre,hogy egy ilyen fiúra manapság rá se néznek a lányok,másokon is látom és személyesen is tapasztalom,minden illik rám,amit fent felsoroltam,magas,vékony vagyok,de sportolok meg ilyenek,de bárhogy próbálok ismerkedni egy lánnyal,a lehető legkedvesebb lenni,jön egy "menő" gyerek azt elhódítja,átlagossággal és normális viselkedéssel le is mondhatok arról,hogy lesz egy rendes barátnőm?

Ui:Bocsi ha rosszul fogalmaztam,sose volt az erősségem,de remélem a lényeg így is átment.16/F



2017. júl. 4. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem muszáj kigyúrtnak lenned hogy felfigyeljen rád egy lány. Nekem például nagyon bejönnek a magas, vékony fiúk 😍

15/l

2017. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Néha már ezek a kérdések olyan idegesítőek. Ezer meg egy ilyen kerdést látok és tudod mindegyikbe hasonlóaka a valaszok es a kerdések is. Nezd meg azokat ott a válasz.

Mármint minek kérdezed meg? Szerinted nincsenek olyan lányok? Lehet másokba keresni a hibát de eloször magunkba kell megtalálni.

2017. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,tudom de mégis vannak eltérések a kérdésekben,senki se egyforma.

Én leírtam a saját verzióm,ahogy én látom.

Lehet van ilyen lány,nem mondtam,hogy nincs.

Ne aggódj,ismerem minden hibám;)

2017. júl. 4. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Bocsi, kicsit kikeltem, csakhát tudod megesik:)

Amugy igen, van ilyen lány száz százalékba de lehet neked pont ő nem tetszene:)

2017. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ismerős,nincs baj:))
2017. júl. 4. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy van!

Csak általában az ilyen fiúk nem nyitottak az új dolgokra.

Nem, nem kell lemondanod semmiről csupán türelmesnek kell lenned. :)

2017. júl. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Naná, csak hogy a normális fiúk sem a normális lányokra figyelnek fel egyből :) mindenkinek jobb kell
2017. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen új dologra kellene nyitott legyek?:)

Hát..nem tudom,hogy normális fiú vagyok-e,ezt döntsék el mások akik ismernek,de nekem nem kellene egy menő csaj,akit mindenki ismer,rengeteg haver,sok fiú barát stb stb,egy csendesebb,átlagos lány nekem tökéletes:)

2017. júl. 5. 18:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is feltűnt, hogy ez így van. Mármint hogy a kigyúrt fiúkat nézik legtöbben.

Nekem is két éve volt egy fiú aki menő volt stb, de össze se jött. Másfél évig küzdött értem egy másik srác, akit ki nem álltam. Nem nezett ki jol, nem volt sportalkata. Egyaltalan nem ereztem ot a sajat szintenem... De mi lett a vege? Annyit küszködött hogy beleszerettem. Én ennek hála elvesztettem a barátaimat. De jól éreztem magam.

Ha nem szamitassz ebben a vilagban menonek, a lanyok a sajat 'hiruk miatt' sem fog nagyon keresni .. de igenis vannak olyan lanyok, akik nem a legszexibb, leghiperaktivabb, legmenobb fiukra buknak.

De altalaban nem a legdottmodellesebb lanyok azok, akik megtalaljak eletuk szerelmét. Elvegre a pasi akkor javareszt a testet szereti. Szerintem az sokkal jobb, mikor átlagosak, hiszen akkor nem csak kihasznalasra kell a masik.

Igazából én ezt azert mondom mert megszenvedtem ennel a sracnal, kihasznalt mint a sicc....

15/L

2017. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bagi vagy?
2017. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!