Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg finoman a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg finoman a barátnőmet, hogy szedje le a bajuszát?

Figyelt kérdés
17 éves és van egy kis sötét bajusza, ami szerintem zavaró.

2017. júl. 7. 09:27
 1/5 Loketion ***** válasza:
74%
kezdj el beszélni a bajuszról és a lányokról.. és hogy ez téged zavar ha egy lányon van. ha szerencséd van megoldja.. ha nem, akkor neki így jó... de nézd a jó oldalát, legalább csikizi a kukid.. :)
2017. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a kapcsolatotok, hogy bármit meg tudtok beszélni, akkor simán mondd meg neki.

Nálunk nincs olyan téma, amin a másik mgsértődne, redszeresen van olyan eset, mikor bizony meg kell mondanunk, hogy mit tegyen a másik, még ha az alapból kellemetlen téma, csak egymás előtt nem.

2017. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki,hogy kevesebb viagrát.
2017. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igazabol nem negativ dolog, hogy szolsz neki, ezzel csak neki segitesz hogy jobb legyen, negativ kritika nincs az azert van hogy fejlodjon az ember, nem rad kell haragudjon mert szoltal neki hanem azokra akik lattak hogy ott van es nem all jol neki de megse szoltak, egy tipp szendvicsbe kell csomagolni az ilyet es akkor kevesbe erzi szarul magat elobb mond a pozitivat utana a negativat es megint valami pozitivat :)
2017. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dicksongaylord válasza:
Én úgy csinálnám, hogy megmondanám neki (hogy van bajusza) aztán, hogy engem nem zavar, de lehet hogy másokat igen és emiatt lehet, hogy többször kibeszélték stb. Ez után hogy szerintem szedje le
2017. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!