Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan buktassam le a barátnöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacika0811 kérdése:

Hogyan buktassam le a barátnömet ha hazudik közben nekem minden nap azt mongya hogy hazudok és tudom hogy ö titkol valamit?

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 07:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szállj ki a kapcsolatból minél előbb. Aki a barátjával nem őszinte, mit vársz tőle? Ez csak rosszabb lehet.
2017. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Rád hárítja a hazugságot.

Egy párkapcsolat legfőbb alapja, a bizalom, és az őszinteség. Ha ez nem működik akkor a kapcsolatnak annyi.


Volt ilyen barátnőm akivel 1 évig jól kijöttünk, aztán utána ő is kezdett hazudozni, én meg már ismertem annyira hogy levettem milyen az amikor ő hazudik, mert ő akkor másképp viselkedett, és teljesen más hangnemben beszélt. Ő bennem megbízott és egyszer sem hazudtolt meg, de ő ebből már rendszert csinált, sok kis problémából. Nem csalt meg, nem forgatott ki anyagilag, de sok apró dologban nem volt velem őszinte, és rengeteg ígéretét nem tartotta be. Terveztük az összeköltözést, de csak én tettem érte, én intéztem mindent, én csináltam mindent, ő meg csak hazudott azzal hogy keresett albérlete, meg utánanézett dolgoknak hogy onnan hogy fog bejárni dolgozni, meg hogy mi van közel, mi az ami messzebb van, meg sok sok más apróságos, nem törődöm semmivel hozzá állása miatt lett elegem belőle.

2017. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pl:ithol alig telefonozik de ha használja is csak wc èn na meg a másik hogy nèha nèha rá nèzek ès fel tünt hogy már már megrögzötten töről mindent meg egyre furább a viselkedèse.
2017. jan. 24. 10:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi még itt a kérdés? Lapát!
2017. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ha ugy szeretem hogy nem tudom el hagyni
2017. jan. 24. 11:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért írtad ki a kérdést? Élj vele boldog öntudatlanságban, úgy ver át, ahogy akar!

Pár év múlva itt fogsz jajgatni, hogy fekete gyereketek született, te meg nagyon világos bőrű vagy. Kutyából nem lesz szalonna...

2017. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerinted erre nincs más megoldás?nem lehet jobb?
2017. jan. 24. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolat elején, amikor lángol a szerelem, így viselkedik, nem őszinte, hazudozik, és rád keni, mintha te nem mondanál igazat, ez csak rosszabb lehet!

Mi lesz akkor, amikor a lángolás elmúlik?

Szerintem te is tudod a választ, Kérdező.

2017. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tudom csak nem tudom meg tenni anyira szeretem
2017. jan. 24. 13:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne siránkozzál!

Csak annak segítenek a jó tanácsok, aki meg is fogadja őket.

.

2017. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!