Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Lány 17, fiú 25 lesz idén. Később már a 8 év talán elenyésző,de most még lehet sok,vagy nem?

2017. júl. 7. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az függ mindkét fél személyiségétől. Nem feltétlen kell, hogy sok legyen, ha a 17 éves lány elég érett.
2017. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
A 17 miatt sok.
2017. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fiú érett,csendes típus,szóval jól kiegészítene,mert én talán kicsit inkább az a "izgő-mozgó" típus vagyok,de persze nem a rossz értelemben! :D Érettnek érett vagyok (nem én állapítottam meg egymagam,másokra hagyatkozom az előbbi kijelentésemmel),igazából csak annyi a bajom,hogy az emberek lehet rosszallóan néznének ránk,megjegyzéseket tennének stb. és ezt nem szeretném... persze ha igazán működik közöttünk,és szeretjük egymást,akkor ez nem fog érdekelni,csak ilyenkor az emberben ez mégis ott van sajnos :/
2017. júl. 7. 23:03
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha várnánk pár évet? :/ 20-28 is sok lenne szerintetek?
2017. júl. 7. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban nem kiegészíteni kell egymást (ergo ellentéteknek lenni),hanem hasonlítani. Még a hasonlóság sem biztos,hogy összetart két embert, nem még a különbség.....

Amúgy mire várnál még 20 éves korodig? Képes lennél 3 évet eldobni, ahelyett,hogy másokkal ismerkednél?? Értelmetlen.

Egy érett 25 éves ember mit akarhat egy majdnem gyerektől? Mit tudnál neki nyújtani, amit mondjuk egy 22 éves nem?

2017. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
túl fiatal úgyis jön majd neki hogy nem élte még ki magát
2017. júl. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyéni preferencia kérdése. A saját érzelmeidhez és a másik félhez kell érettnek lenni.

Neked kell érezni, hogy a másik fél hogy viszonyul hozzád, mások véleményét el kell engedni. Az hogy kihez vonzódunk nem választás kérdése.


Ez igaz minden esetre, fiú, lány, idős, fiatal, gazdag, szegény, fekete, fehér. Nem ez számít.

Akik kívülről néznek azok lehet találnak a kapcsolaton valami fogást, de ha ők éreznék amit ti ketten, más lenne a véleményük.


Ha szeretitek egymást akkor rajta. Sok sikert!

2017. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!