Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktória0721 kérdése:

Van egy srác aki nagyon tetszik és én is tetszem neki. Szeretné ha a barátnője lennék de nagy a korkülönbség (15 év). Nem akarom őt elveszíteni, de a szüleim biztos nem néznék ezt jó szemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hány éves ez a "srác"? 30? 35?

Hány éves vagy te?

2017. máj. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 év? Te se vagy normális.
2017. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha 5-6 eves a kerdezo, akkor meg lehet srac:D
2017. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok, a pszichológus szerint normális.
2017. máj. 27. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális... párszor megdug aztán csá. Mi másra kellenél neki?
2017. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj vele semmit. Tizenévesen nagyon gáz harminc éven felülivel kezdeni (hiába vagy elvileg nagykorú). 99,9% esély van rá, hogy csak szexet akar tőled, aztán dobni fog, te meg ott maradsz összetört szívvel. Nem éri meg.
2017. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ugyanezen a véleményen vagyok. Egy nálunk jóval idősebb fiú nagyobb eséllyel szeretne szex-et. Abban az esetben hogyha közösen átbeszélitek a dolgot, és tiszteletben tartja, hogyha esetleg nem állnál készen,rá és megérti,és elfogadja,rendben van. Ha viszont nem fogadja el, akkor szerintem lépj ki a kapcsolatból. Ami a szüleidet illeti... Nincs joguk arra hogy megmondják kivel járj. A korkülönbségek pedig egy szerelemben nem számít! Ha ti így érzitek jól magatokat hát hajrá!
febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!