Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14l,20f, vélemények? (5 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14l,20f, vélemények? (5 és fél év korkülönbség)

Figyelt kérdés

Nem mintha bármit is befolyásolnának az itteni vélemények, de kíváncsi vagyok.

És nem vagyunk együtt, de eléggé annak irányába halad a dolog.


:D



2017. máj. 31. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
*magán vélemény* Bármilyen érett is egy 14 éves (gondolom te is sokkal érettebb vagy a korodnál, mint itt a gyakorin mindenki... már ha te vagy a lány), nem tudnék vele mit kezdeni. Teljesen más élet szakaszban vagyunk. Ebben a korban még nem fedezték fel a lányok igazából a nőiességüket, pont azelött a korszak elött vannak, amikor azt hiszik, hogy mennyire menők meg különlegesek, mert egy csomó pasi udvarol nekik, (pedig aztán bevágnánk mindenkinek aki mozog). Egy 20 éves ember meg már egyetemre jár, vagy már dolgozik, felnőtt kora elején jár. És ez az egész a fiúnak ciki, hogy olyan agyi szinten van, hogy 14 évesekkel jön össze. 20/f *magánvélemény vége*
2017. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Az én véleményem az, hogy nem passzol sehogy össze két ilyen korú egyén. Az egyik még éretlen gyerek, a másik meg felnőtt férfi. A véleményem finomabb része ennyi, a többit pedig felesleges leírnom, mert mint írtad Kedves Kérdező, semmit sem befolyásol és csak időpocsékolás lenne.
2017. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fiú most érettségizett.

Drága #1, nem, nem fogom "menőnek hinni magam", nem is érzem magam érettebbnek a koromnál (sőőt), szóval ez bukta. :D

2017. jún. 1. 05:46
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Én igaz 15 vagyok,de azért leírom. Én egyszerűen nem tudnék együtt lenni egy 20-21 évessel. Ő már felnőtt dolgozó ember,míg én csak most megyek középsuliba számomra fura lenne. Inkább olyan 16-18 év körüliek.
2017. jún. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj :D
2017. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom miért hisztiznek itt páran emiatt.Most nem azt kell nézni,hogy 20 évesen már van-e végzettsége, vagy hogy dolgozik-e...Ha 2 ember egymásra talál és nagyon jól elvannak,szeretik egymást,akkor nehogy már pár év korkülönbségen múljon.
2017. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat, tehát akár működhet is. 20 évesen érettségizett? Megbukott egyszer akkor? :o
2017. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: nem. Nyelvi előkészítős volt.
2017. jún. 1. 17:42
 9/9 KJUsul ***** válasza:
Ismerek egy lányt, aki nagyon szerelmes volt egy korabeli srácba, de távszerelem volt csak. Azóta viszont csak idősebb fiúi voltak. 2 nappal a 14. születésnapja után vesztette el a szüzességét egy 19 éves csávóval. Azóta majdnem csak 20 éven felüli barátai voltak, a mostani pasija 23 éves. Hamarosan 24 lesz. Egyszerűen így alakult. Ha ezt akarja és így érzi magát boldognak, mindenki állhat a feje tetejére, akkor is együtt lesznek. És ennyi.
2017. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!