Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuti én vagyok a leggázabb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti én vagyok a leggázabb?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.Ja megvan.Ennyi idősen (20 évesen) még mindig nem tudom hogy nekem milyen lány tetszik hogy milyen az ideálom.a másik hogy a lányok valamiért ha meglátnak egyből 180 fok os fordulat aztán balra el tőlem minél messzebb.pedig külsőre átlagos vagyok ami a lányoknál a rondát jelenti ahogy észrevettem.mindig hallom hogy legyél önmagad és akkor jó lesz.ezzel csak annyi a bökkenő hogy én sose éreztem azt hogy én valamiben is önmagam legyek mert minden amit csinálok és az nem saját hanem mindeki viselkedéséből és szövegéből egy kicsi.nem folytatom mert irhatnám napestig.

2017. júl. 8. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom erre mit mondjak szooooval

NEM

2017. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dzseri ***** válasza:
100%

"180 fok os fordulat aztán balra el "


tehát akkor most 90fok vagy 270? :-D


miért kéne ideál? úgyse lesz olyan aki mindenben tökéletes


olvasd el az első benyomás című könyvet

2017. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 I noor Y ***** válasza:

Én is igy vagyok kicsit

A körülöttem levo emberek viselkedesebol kiragadom ami tetszik

Persze enmindig valamennyire onmagam vagyok

Viszont igy szinte barmilyen helyzetr van egy megoldasod ahogy viselkedsz mert sokszinu vagy...ja lehet rosszul fogalmaztam meg es egyaltalan nem a kerdesedre valaszoltam ...

A kerdesedre: rúgjal be es akkor a reszeg onmagad leszel...legalabb akkor

2017. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 (@,@) válasza:
Az kizárt dolog, mert nem tudom
2017. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 I noor Y ***** válasza:
:'D
2017. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt most érteni kellene?
2017. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemethjozsef válasza:
Egyáltalán nem gáz! Hidd el csak bíznod kell benne, és lehet pont akkor jön szembe valaki aki nem fordul el tőled amikor a legkevésbé számítasz rá! Szóval fel a fejjel, javaslom hogy az élet más területein igyekezz építkezni (karrier, család, hobbi, barátok), s gondolj arra, ha lenne párkapcsolatod ezt nem tehetnéd meg olyan nagy mértékben.
2017. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyen szíves valaki fordítsa le az utolsó előtti mondatot.😂😂😂
2017. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed utolsó részét támogatom. Nem tudtam értelmezni de támogatom. Így tovább!
2017. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BRO nem tehetünk róla hogy olyan jók vagyunk hogy már a lányok nem hinnék el hogy ilyen jó pasiuk van mint mi xDD
2017. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!