Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos van valami háttér sztori!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos van valami háttér sztori!?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nagyon jófej és jól is néz ki mégsincs barátnője. Mindenki azt mondja, hogy azért mert túl egoista. Pedig oke h jol nez ki (nekem mindenkepp) de nem az a srac aki utan minden csaj megfordul es azt mondana h azta... Szerintem csak a kulvilagnak mutatja ki az onbizalmat mert amugy erzekeny is tud lenni es megerto. Tul optimista vagyok es tenyleg ennyire bekepzelt lenne? Vagy altalaban az ilyen embereknel van valami a hatterben? (Pl en is onbizalmat mutatok megsincs annyi...)

17L vagyok és ő 17F



2017. júl. 9. 23:47
 1/1 anonim válasza:
Run gurl , run ( ha valaki kedves , viszonylag jol nez ki, sokaknak tetszik es nincs baratnoje akor vagy telleg o a szoke herceg szamodra feher lovon vagy ami valoszinubb hogy valami gikszi van a fiuval pl.:agressziv , felszines, vagy akar egoista)
2017. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!