Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult sztori. Kerlek segits ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult sztori. Kerlek segits ?

Figyelt kérdés

17 eves csaj vagyok, es tetszik egy tolem picit fiatalabb fiu .(16) a problemak a kovetkezoek:

-felenk, tuti szuz en meg nagyszaju vagyok es volt mar 3-4pasim

-az egyik exemmel joba van a csaladja, ezert utala novere,nagynenje mindenki.

-azt hiszi van baratom mert a kozos haverok allandoan felhozzak a legutolso kapcsolatom

-eleg rossz hirem van erre(alaptalan,csak zalaba mindenkit kiutalnak aki mashonnan koltozott ide es kitalalnak rolam mindent.) es ezek a pletykak miatt is hatranyba vagyok


nagyon tetszik. segits mit csinaljak?


2017. jan. 4. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Probléma hogy a srác 16 évesen szűz,neked nagy a szád, és 17 évesen volt 3-4 pasid, ez oké, de ezek után én nem mondanám hogy a zalaiak a bunkók,akik mindenkit kiutálnak és miattuk van rossz híred. *Kérem a piros pacsit.*

A kérdésre válaszolva nem tudom hogy ilyen esetben tudsz e akármit tenni, ha a családja így hallásból ismer, egy próbát viszont szolid megközelítéssel megér. Hajrá!

2017. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kapsz piros pacsit,es azok elegge artatlan kapcsolatok voltak 1 fiuval fekudtem le. :)
2017. jan. 4. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor csak az utolsó részt vedd figyelembe, zalaiként kicsit felfigyeltem rá bocsesz. ^^" :'D De akkor szerintem nincs mitől aggódnod, a dühös exek ügye szerintem érthető, ha félénk a srác szolidan közelíts, esetleg hívd el sütizni vagy ilyesmi. :) Hajrá.
2017. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de en nem akarok lepni, mar csak azert sem mert ha esetleg nem tetszek neki es kiderul akkor meginkabb tobb pletyka lesz rolam. azt nem tudom hogy vegyem ra h lepjen mert szerintem tetszem neki. de a szulei miatt nem hiszem..
2017. jan. 4. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lépni konkrétan nem szeretnél akkor beszélgetések alkalmával adj kis jeleket esetleg "küldhetsz", mind személyesen mind írásban, éreztesd hogy érdekel amiről beszél stb... nem tudom még mit mondhatnék, bocsi. ^^"
2017. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!