Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönnek a Skandináv fiuk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönnek a Skandináv fiuk?

Figyelt kérdés
Én is Norvég-Bajor bevándorló vagyok. Az ilyen 190cm+ Zöld/Kék szem, Szőke/világosbarna haj stb... Például igaz nekem Bajor származásom miatt nem szőke a hajam és a szemem se kék hanem zöld s a hajam pedig világosbarna. Magasságom 190+.

2017. júl. 11. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Apám családja Bergenből, anyám családjánál nem tudjuk milyen kis Bajor faluból....
2017. júl. 11. 20:31
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a 190cm az nagyon magas és visszataszitó 15évesen?
2017. júl. 11. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
eléggé bejönnek, de azért nem csak ez számít
2017. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem abszolút az ideálom a norvég/svéd típus, zöld/kék szem és fekete/szőke haj.
2017. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek. Szerintem nincs gond a magasságoddal sem, alapvetően nekem bejönnek a magas fiúk az már más kérdés mennyire lenne "praktikus" (én 150 cm vagyok :D)

17/L

2017. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig azt hittem hogy mennyire nem vonzódok ehhez az országhoz de most hogy lesz alkalmam kiköltözni Norvégiába rokonokhoz majd 2év múlva, valahogyan érzem a honvágyat és tudom hogy sokkal jobb életem lesz ott de mégis egyre jobban kezd kialakulni bennem egy magyar identitás amit soha nem gondoltam volna. Már a népszámláláson is Norvégnak vallottam magam és Németnek. Bocsi ha rossz sorrendbe helyeztem el egy két névelőt/szót csak anyám se jól adta át a Magyar anyanyelvet! Annyira nyomaszt engem hogy itt fogom hagyni ezt az országot.
2017. júl. 11. 21:16
 7/9 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Nekem nem az esetem
2017. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát Thomas Hayes nagyon bejön:D

De amúgy a leírtak alapján bejönnnél:)

2017. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egyáltalán nem visszataszító a magasságod, a legtöbb lány a magas fiúkat szereti, ahogy én is:)
2017. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!