Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16/17 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/17 éves fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
160cm, 50kg de amúgy viszonylag vékony vagyok. Derégik érő barna nagyon hullámos majdnem göndör haj, zöld szem, telt ajkak :D. A bőröm nem fehér inkább ilyen világosbarna. Dohányzom, és van egy 5cm-es tetoválás a csuklóm belső felén. Ha megtetszik egy srác nem tudok mással elképzelni semmit és addig várok amíg nem jön össze :D. Nem vagyok a legvisszahúzódóbb lány :D sminkelem magam de nem maszk van a fejemen. Nem rúgok be minden hétvégén és fetrengek az út szélén, (nem kedvelem azokat akik idáig eljutnak az ivásban.)

2017. jún. 27. 22:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%

Odáig olvastam hogy dohányzol. Innentől fogva bárhogy nezhetsz ki nem fogsz bejonni

18F

2017. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi 😂
2017. jún. 27. 22:33
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem bírom a dohányszagot
2017. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem
2017. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Srácok megy a zöld kéz
2017. jún. 27. 22:37
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

" Dohányzom, és van egy 5cm-es tetoválás a csuklóm belső felén"

Negatív! Gondolom, te is 16-17 éves vagy, a dohány pedig nem ennek a korosztálynak való. Sőt, akár hány éves vagy, ez hátrány.

A tetoválást kifejezetten szeretem, de szintén nem a te korod belieknek való. Csuklóra max. valami gagyi divattetkó fér el, vagy valami nonfiguratív, na ezeknek nicns semmi értelme. Olyan tetoválásokat szeretek, aminek van jelentősége az egyén számára, de te ezt nem tini korodban fogod megtalálni.


"Ha megtetszik egy srác nem tudok mással elképzelni semmit és addig várok amíg nem jön össze :D."

Pozitív. Végre valaki, aki nem tart több vasat a tűzbe. Viszont ha végletekig erőlködsz, akkor az már taszító egy lánytól.

2017. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Van jelentése a tetoválásomnak és nem divattetoválás mert én eddig egy emberen sem láttam ilyet. Nem egy pillangó vagy egy rózsa, vagy a tumblis tetoválások közül egy
2017. jún. 27. 22:45
 8/24 anonim ***** válasza:
A dohányzás a gyengeség jele :/
2017. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

A dohányzás önmagában nálam kizáró ok, de felülírhatja az adott illető személyisége.

Ha csak a leírásod ismerem, nem jönnél be, de lehet, ha ismernélek, akkor azt gondolnám, hogy "végül is mindenkinek van hibája, ez legyen a legnagyobb gond.


Amúgy a tetoválásnak szélessége és magassága is van. :P

Szóval 5 x valahány centi igazából. :D

2017. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kb. 5x3cm
2017. jún. 27. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!