Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhiresztelték rólam hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiresztelték rólam hogy családos emberrel foglalkozok, legszívesebben meghalnék. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Én azzal a férfival nem voltam jóba nem foglalkoztam vele semmi. Csak egy csók volt. Sajnos én hülye elmondtam valakinek ő meg elmondta mindenkinek. Azóta megy a pletyka.

Így utólag tagadom hogy bármi lett volna.

Legszívesebben komolyan meghalnék.

Mit tegyek ???

Valamelyik nap egy ismerősöm részegen elkezdi nekem hogy "hmm még xy al foglalkozik, nem te leszel neki az első " meg ilyenek.


2017. júl. 12. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mivel valóban megcsókoltál egy családos férfit, kénytelen leszel elviselni a tetted következményeit. Másrészt, nyugodtan ignoráld a pletykát, ne tagadd, ne is erősítsd meg, szimplán hagyd figyelmen kívül. Minden csoda három napig tart, szóval majd elül. Ja, igen! Tarts távolságot az illetőtől, legjobb, ha nem is találkoztok, főleg nem mutatkoztok együtt, mert az csak olaj a tűzre. Aztán legközelebb okosabban!
2017. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki felhozza hiába mondom hogy mikozotok ehhez még nekik áll feljebb miközben semmi köze hozzá senkinek
2017. júl. 12. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak hibáztatni, elítélem mind a fizikai, mind a verbális bántalmazást, de miért csókolóztál egy családos emberrel?
2017. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése:

-Ő csókolt meg vagy te?

-Tudtad hogy családos?

2017. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontozzatok le, de szerintem nem a kérdező a főbűnös ebben a helyzetben. Ha a pasi családos nyilván idősebb nálad, neki kellett volna felnőttnek lennie és a családjával foglalkoznia. Ha valóban szeretné a párját nem engedne még a harmadik fél csábításának se. Kérdező is felelős, de ne kövezzük már meg a fiatalság bolondság elvéért.

Az a legjobb tényleg, ha nem foglalkozol a pletykákkal, kezeld semlegesen és akkor másokat se fog érdekelni. Egy hét múlva már lesz új pletyi...

2017. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő hibás szerintem (ha a lány tudta, hogy családos).
2017. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Margit, te vagy az??
2017. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!