Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is történt mar olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt mar olyan esemény, ami annyira boldoggá tett titeket, hogy legszívesebben mindenkinek elmondtatok volna?

Figyelt kérdés

Es milyen esemény volt az? ( privátban is irhatjatok)

Hány évesek voltatok? :)



2015. nov. 6. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
17 voltam, idén nyáron, amikor összejöttem valakivel. annyira boldognak éreztem magam hogy legszívesebben minden embernek elmondtam volna aki velem szembe jön az utcán :) de aztán nem maradtunk együtt. szóval ja, annyi volt a boldogság :D
2015. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!