Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szerelmes vagyok belé? Miért nem megy ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki 7. év végén tetszett meg nagyon és 1 éven át róla ábrándoztam éjjel nappal.

A barátnőim már teljesen kikészültek tőlem, meg az áradozásaimtól, mindig biztattak, hogy valahogy nyissak a srác felé.

Hát,ami azt illeti nyitottam is, szülinapomon sütivel kínáltam, ha szembejött rámosolyogtam, ha elment mellettem, utána fordultam, szünetekben olyan feltűnően bámultam, hogy még a vak is láthatta volna, hogy őt nézem, és, ha adott volt a lehetőség egy kis beszélgetésre, azt ki is használtam.

Viszont valamiért nem kapcsolt, vagy szimplán nem jövök be neki(amit meg is értenék, mert nem vagyok valami szép).

Aztán eltelt egy hónap a tanév vége óta, gimibe megyek és úgy voltam az egésszel, hogy ki akarom verni ezt a fiút a fejemből, de akárhányszor megyek valahová(strand, város, bolt, fodrász), mindig azon gondolkozom, hogy milyen jó lenne találkozni meg beszélni vele, akár csak 2-3 mondatot, esetleg csak elsétálni mellette az utcán.

Ez még szerelem?



2017. júl. 13. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez még az :). Egy fiút(vagy lányt), eléggé nehéz elfelejteni, főleg ha nagyon bejött neked( személyes tapasztalat ;) ).


Megoldás lehet, ha találsz egy hasonló természetű és/vagy kinézetű srácot, esetleg a kérdésben szereplővel is próbálkozhatsz, a fészbúk csodákra képes :D.


Ha nem találsz senkit, akkor kapcsolódj ki egy kicsit, egy kis kirándulás túrázás közben talán sikerül "elfelejtened".


15/F

2017. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi #1!

Ha lenne facebookja, akkor próbálkoznék ott, és nem ide írogatnék. A baj csak az, hogy tényleg csinálhatok bármit, eszembe jut. Rá gondolok, ha rajzhoz ihlet kell, ha egy könyvben van férfi szereplő, akkor odaképzelem őt, anime nézéskor is elképzelem, hogy milyen lenne, ha ő lenne az adott karakter. A kirándulások, hasonló szituknál meg előjön a fennt említett dolog.

2017. júl. 13. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ezt platoi szerelemnek hivjak. Probalj meg megismerni mas fiukat :)
2017. júl. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!