Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb lány miért olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb lány miért olyan emberel veszítik el aki nemjelent számukra semmit vagy közömbös?

Figyelt kérdés
Sokszor hallotam hogy csak úgy lefeküdtek valakivel azè hogy túl legyenek rajta ès utánna mèg talizgattak vele majd tovább álltak.
2017. júl. 14. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg a legtöbb lány nem ilyen. Nekünk az első a legfontosabb, persze vannak olyanok akiket leírtál, ők nagy ri****ncok lesznek, és nem érdemes velük kikezdeni.

16L

2017. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez úgy van ahogy #1 leírta.


Ezen egyedekre szoktam használni a mondást:

"30-nál érik a pindzsa de csak 40-nél kezd gondolkodni!"


Ezért van az, hogy nekem ne az a fontos, hogy olyan legyen mint egy érett barack aztán egyből meglehet enni...

Inkább legyen még éretlen de gondolkodjon kicsit.


20/F

2017. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésedet, ami a legtöbb esetben igaz is, hogy csak azért fekszenek le mással, egy számukra közömbös személlyel, mert gáznak, cikinek tartják, hogy szüzek vagy csak túl hamar fel akarnak nőni. Az utóbbi esetben járhat az is a fejükben, hogy majd ha eljön a "nagy ő, az igaz szerelmük" stb akkor nem lesznek tapasztalatlanok, úgymond szerencsétlenek (de szerintem ez téves gondolat, mert minden elsőnél kissé ügyetlenebb az ember)
2017. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a tobseg tenyleg azert fekszik le egy szamukra kozombos emberrel h elveszitsek hamar h ha majd eljon a nagy o ne legyen "gaz" h meg szuz vagy h ne fajjon.. h mar addigra tapasztaltabb legyen.. ez eleg nagy hulyeseg szerintem a normalis fiuknak jol eso erzes lesz h bennuk megbizik a lany es vele veszti el azt amibol csak egy van.. ha nem lennenek ekkora ribik a foldon akinek mindegy h hol meg kivel veszti el boldogabb lenne mindenki.. es saj os mar ok a tobbseg.. de pl nekem az elso a alkalom a legfontosabb h kivel es hogyan.. nem akarom elsietni.. ajnos a fiuk tobsegeben (beloluk is ez a tibbseg) nem lehet megbizni.. mert teszik neked a jo fiut aztan mikor lefekszel vele otthagy...
2017. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#1 most egy ellenpéldát is tudok mondani, mert az egyik csaj 16 évesen, részegen vesztette el, úgy hogy még nem nagyon járt a fiúval, úgyhogy ennyit a különlegességről.
2017. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha az első lenne a legfontosabb nem tenne úgy mint egy ribizli, hogy egyből odadobom magam, ez tudod mire utal, hogy tudja, hogy máshogy nem tudja megtartani a fiút..
2017. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5-ös: a #1-es úgy értette, hogy a NORMÁLIS lányoknak különleges, fontos az első.
2017. júl. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 normálisnak tünt, de értem :)
2017. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4-esnek igaza van. Engem nem az érdekel hogy mennyire tapasztalt, együtt van idő kitapasztalni a dolgot. Egyáltalán nem az a fontos hogy ne legyen szűz. Aki meg csak azért fekszik le egy közömbös emberrel mert nem akarja hogy szűz legyen az egy r**anc
2017. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ez igy lenne akkor kb mindannyian szuz punciban uszkalnank 😂 En eddig csak olyan lanyokkal fekudtem le akik mar nem voltak szuzek de lehet lekestem azt a kort igy 17 evesen ahol barkivel lefekszenek a csajok. 😂
2017. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!