Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült hogy a lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a lánynak, akivel lefeküdtem, van barátja és nem mondta el nekem előtte. Ilyenkor bunkóság lenne a barátjának szólnom? Vagy hagyjam annyiban? 16/f

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenkepp szolj a baratjanak.. ha a csaj ekorra ribi megerdemli h szolj a pasijanak..
2017. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye, a csaj úgy is letagadja, sőt azt fogja mondani, hogy már régóta zaklatod, aztán majd megnézheted magad:D

Ez most már legyen a ti titkotok.

2017. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá, ha a lány tud együtt élni a dologgal, egészségére, te ne keverd a szart nekik..
2017. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki. Akik azt írják h nem azoknak: szeretnétek úgy élni h a párotok megcsal?
2017. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ha egy csaj meg csal valakit azt maskor is meg fogja

most lehet ki fog akadni kicsit a pasi de én is szolnék neki

hogy bocsi de *az adott szituációba*úgy alakultak a dolgok hogy lefeküdtünk azt mondta hogy nincs barátja... csak később tudtam meg hogy mi a helyzet

tényleg sajnálom de gondoltam jobb ha ki derül már most hogy kivel vagy együtt...

meg inkább szólok sem mint hogy mástol halld vissza

vagy valami hasonló

így is úgy is te leszel a szar alak ha kiderül... de így nem mondhatják rád azt hogy gerinctelen vagy

2017. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyra értékelem, hogy egy korodbelinek ilyen kérdései vannak. Ha kínos neked a szituáció, akkor szólj a másik fickónak. Szerintem az igazi férfi bevállalja és elmondja. Játsz tiszta lapokkal!
2017. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!