Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a viselkedés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a viselkedés csak számomra ennyire bunkó/felháborító?

Figyelt kérdés

Az sztori az, hogy pizsi buliban voltunk 5-en. Legjobb barátnők vagyunk. És az egyikünknek (legyen a neve Sára) tetszett egy srác (ő meg legyen Jancsi) a suliból, de nem merte leszólítani, ezért mi Sára messengerén keresztül irtunk Jancsinak. Semmi rosszat nem akartunk, de a srác viselkedése nagyon meglepett minket. Valami ilyesmi volt a beszélgetés:

Mi: Szia! Te nem a ... suliba jársz?

Ő:De

Mi:És a .... osztályába?

Ő:Nem

Mi: Ki az osztályfönököd?

Ő:.....

És akkor itt még pár ilyen kérdés, de a legvégén:

Mi: Bocs, hogy zavartalak, látom elfoglalt vagy

Ő: Nem csak nincs kedvem veled beszélgetni


Már az elején is egy szavas válaszokat írt és köszönni se köszönt, de a legvége.... Hogy lehet valaki ennyire bunkó??? Legalább akkor csak simán elköszönt volna. Vagy csak én gondolom így???



Ezek után Sára írt később egy üzit neki, hogy ne haragudjon és hogy nem ő volt, hanem mi. És hogy felejtse el. Erre Jancsi semmit sem válaszolt.


És most Sára lehangolt, mert megtudta hogy a srác ilyen. De azt mondja, hogy jó hogy megtettük, mert így legalább megtudta és lemond róla.

Most nagyon sajnáljuk :( Szerintetek rossz ötlet volt? És Jancsi viselkedése csak szerintünk volt bunkó?

Am a Sára 15 és Jancsi meg 16



2017. máj. 20. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy helyesen tettétek-e..de az biztos, hogy az a legjobb, ha nem avatkozunk bele a másik életébe. Lehet támogatni, segíteni, kritikát adni, de abból nem igazán szokott jó dolog kisülni, ha a másik helyett döntünk.
2017. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem nem csak szerintetek, viszont mindkét oldalról ellett követve pár hiba...

A srác pld finomabban is közölhette volna, hogy nem érdekli a lány, ti pedig rájuk hagyhatátok volna, persze abban is van jó, hogy megtetétek, de én alapvetően szemétségnek tartom azt ha valaki más beleavatkozna az életembe, de az is igaz, hogy így legalább megtudta, az hogy levan törve nem gond majd kiheveri, mivel NEM nem ő az egyetlen, akit valaha is elutasítottak, (amúgy elég kellemetlen lehetett neki megírni azt, hogy nem ő vele beszélt, szóval azért remélem egy elnézést vagy valami mondtatok neki)

AMúgy egyáltalán nem néz ki érdekes beszélgetésnek, az egész olyan száraz, más kérdéseket kellett volna feltennetek szerintem.

2017. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság, őszintén leírta, hogy nincs kedve a beszélgetéshez, nyilván szíve joga. Kapott kérdést, arra válaszolt, utána meg tisztázta, hogy miért írt csak pár szavas válaszokat. Amit meg már ténylegesen "Sára" írt, azt a srác látta, felfogta, ennyi. Most erre mit reagáljon? Ez egy teljesen gyerekes és idétlen dolog volt, nem foglalkozott vele, pont.

És igen, szerintem rossz ötlet volt, nem igazán kellene más nevében írogatni, főleg nem akkor, ha az illetőnek bejön az, akinek írunk. Ez az ő dolga volt, lehet neki segíteni tanácsokkal, támogatással, de nem az ő helyében való cselekvéssel! Persze oké, csak a jóindulat vezérelt titeket, de máskor inkább ne így, legalábbis szerintem.

2017. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy nem bunkóság, csak kemény, nyers és kissé szívtelen volt a válasza. Nyilván meg lehetett volna kicsit normálisabban is válaszolni, de ki tudja, milyen hangulatban és helyzetben "kaptátok el" éppen a h*lye kérdésekkel.
2017. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Mi tényleg nem akartunk neki rosszat, csak Sára nem mert lépni és már jó régóta bejön neki a Jancsi. És úgy tudtuk, hogy a srác sem közömbös teljesen. Bocsánatot kértünk és még azt is mondtuk neki hogy a kövi alkalommal amikor találkozunk vele odamegyünk hozzá és elmondjuk. És igazatok van lehetettek volna a kérdések érdekfeszítőbbek, de nem akartuk rögtön letámadni, hisz azt gondoltuk majd beindul a beszélgetés és akkor már nem kellünk. De akkor sem számítottunk ilyen válaszokra. Akkor legalább ne válaszolt volna.
2017. máj. 20. 22:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és azt gondoltuk, hogy egy 16 éves srác aki tanult az nem fog így viselkedni.... legalább is nem ennyire faragatlanul
2017. máj. 20. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem kellett volna írni neki, "Jancsi" nem fogja elhinni, hogy igazából ti voltatok, ilyet senki nem hisz el, akár igaz, akár nem :/


Egyébként igen, elég bunkó, akkor is, ha másról volt szó. Én nem próbálkoznék nála többet.. 20F

2017. máj. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!