Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmi rosszat nem tettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi rosszat nem tettem, mégis olyat kapok ami olyan mintha kést szúrnának a gyomromba?

Figyelt kérdés

folyamatosan tájékoztat a lány akarva-akaratlanul a szexuális életéről, miközben tudja mit éreztem iránta, ezt szerintem egyik férfi sem tudná elviselni így én sem, úgyhogy úgy döntöttem ezt visszakapja amit most én érzek...méghozzá nem szép úton...ti mit tettetek, tennétek hasonló helyzetben(az 5letem már megvan, csak kíváncsi vagyok) és hogy mit gondoltok erről?

Ne kérdezzétek, válaszoljatok kösz.


2017. júl. 15. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldd el a szüleinek ajánlott levélben azzal, hogy a lányuk irományával nem tudsz mit kezdeni!
2017. júl. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én az adott nőstény életéből simán eltűntem, azóta sokkal kevésbé gyomorgörcsös az életem.
2017. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 nem rossz
2017. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1-tudod aki úgy érzi elvesztett mindent, az már nemveszithet semmit....

És mindig az nevet aki a legvégén nevet...közhely de igaz.

2017. júl. 15. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Ohm... Tiltsd le mondjuk? Nem gondolod h pont azert csinalja mert idegesited es nem akar toled semmit es ez a legjobb modja h lekoptasson, ha megutaltatja magat veled? 🤓
2017. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A bosszúállósdi rettentő szánalmas dolog, attól függetlenül hogy megérdemelné, csak pillanatnyilag fogod jól érezni magad, hosszú távon semmi értelme. Ne beszélj a csajjal, felejtsd el, töröld ki az életedből, ilyen egyszerű.
2017. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 már azelőtt is megutáltam, csak így ezekután majd ne lepődjön meg semmin....

#6 kitérdekel mi kicsinyes ha nekem sz@r, neki is lehet...

2017. júl. 15. 14:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár fogalmam sincs mit küzdök ezen de... Mégis milyen hozzáállás az, hogy ha nekem sz@r akkor a másiknak is legyen az?! Sokszor egyébként is azzal tudsz a legjobban visszavágni a másiknak, hogy kihúzod magad, mintha leperegne rólad az egész sérelem és nem foglalkozol vele, így a másikat marhára zavarni fogja, hogy semmire nem ment a kis hülyeségeivel. A kicsinyes visszavágások nem jók semmire, csak jobban elhúzza az egészet, vagy eldurvul. Tudod, okos enged...
2017. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!