Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit kéne csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön de nem merem ezt neki elmondani.Valahogy mégis a tudtára akarom adni,hogy tetszik nekem de mégis mit tegyek.?
2017. júl. 4. 21:06
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha mindenkepp a tudtara akarod adni akkor hivd felre egy olyan helyre ahol nem latnak es tegyel fel neki egy burkolt celzast. Ezt ugy ertem hogy azt mondod neki: "Tegyuk fel, hogy van egy tigris. A tigris megismert egy macskat akibe beleszeretett. Viszont a tigris nem viselkedik tigrishez meltoan es nem meri a tudtara adni a macskanak. A macska ezt furcsan kezeli mert nem tudja hova tenni. Szerinted ebbol jo rajzfilm lenne?" Ha megkerdezi hogy miert tole kerded ezt valaszod azt ra hogy:"En vagyok a tigris. Es ami azt illeti te vagy a macska." Hidd el, a lany nem fogja leharapni a fejed maximum meglepodik de semmi gaz. Vagy dicserd meg valamikor a ruhajat, esetleg probalj meg flortolni vele. Azt viszont garantalom neked hogy a burkolt celzas nagyon be fog jonni nala. Viszont ne legyel besz@ri mert azt a csajok 85%a ruhelli. Remelem segitettem a hasonlattal es nagyjabol erthetoen fogalmaztam.😊
2017. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!