Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak a csajnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak a csajnak később, hogy amúgy ezt a sz*rságot felesleges már tovább húzni?

Figyelt kérdés

Azért később egyébként mert addigra hátha bealszik és reggele lesz egy üzenete.


2 napja dumálunk,állandóan én kerestem,h mizu.

1x keresett ő engem ugyanezzel,de legalább keresett.

De ez csak 1x,az is ma.Azóta is csak én írtam hogy mizu meg próbáltam vele dumálni stb


De így a vége fele már egy szavas válaszokat ad.


Szóval írjam meg neki,hogy amúgy ezt a szart felesleges már tovább húzni?


lassan 17f


2017. júl. 16. 00:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Reggelre*


vagy szimplán hagyjam a f*s*z*ba,és majd keress ha akar?

2017. júl. 16. 00:49
 2/11 anonim válasza:

Ne foglalkozz ilyen csajokkal, szerintem hagyd a francba. Százszor jobbak vannak, csak keresni kell. Kitartást! ;)

(13/L)

2017. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

2 napja beszéltek, és te már messzemenő következtetéseket vonsz le a viselkedéséből :D bravó.

Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak trollkodsz...? 🤔

2017. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Írd már le nekem haverom,ha te beszélgetsz egy olyan passasal (írásod alapján azt szűrtem le h csaj vagy)

aki bejön neked de már egy szavas válaszokat add,akkor te ebből azt szűrőd le,hogy nem "un" téged meg stb?

Kérlek írd le.

2017. júl. 16. 01:02
 5/11 anonim válasza:

Vagy csak egyszerűen fontosabb dolga van, mint veled chatelni, de nem akar válasz nélkül hagyni. Ezt is vedd számításba.


Nekem is volt, hogy valakivel egyszavas válaszok voltak

egy darabig, aztán lett egy szabadabb napja, és kb egy

könyvet írt....

2017. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérlek, nem csaj vagyok, először is :D

Másodszor pedig, lehet rossz napja volt, fáradt, sok minden lehet... de te 2 nap beszélgetés után mindent leszűrtél, mindent számon tartasz, statisztikát vezetsz már.... ne röhögtesd ki magad haver :D

2017. júl. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké,aláírom én vagyok a f*s*z :D

De ha semmi nem lesz akkor majd én röhögök :D


vagy sírni fogok a lelki fájdalomtól majd

2017. júl. 16. 01:08
 8/11 anonim ***** válasza:

"De ha semmi nem lesz akkor majd én röhögök :D

vagy sírni fogok a lelki fájdalomtól majd"


Ha neked ez elégtételt jelent, lelked rajta.

Szerintem szállj le a földre, mert csúnya meglepetések, és csalódások fognak érni a továbbiakban...

2017. júl. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem várj egy kicsit, hátha érdeklődni fog. De ha nem keres akkor inkább mondd el neki őszintén amit gondolsz. Sok sikert:) 16L
2017. júl. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hagyd a fszra.. 17 éves lányként én azt tudom ehhez hozzászólni, hogy ha valaki egyszavas válaszokat ír, akkor az azért van, mert annyira nem akar bunkó lenni, hogy ne is válaszoljon, viszont kedves se akar lenni, nehogy komolyan vedd, ezért válaszol, de olyan stílusban, hogy érezd, nem érdekled..

szerintem nehogy írj neki olyasmit, hogy hagyjátok, mert nincs mit hagyni, csak beszélgettek, ezzel csak mélyebbre kerülnél a szemében. ha meg tévedtem, és tényleg érdekled, akkor úgyis keres


(mielőtt mindenki lehúzna, ez nem egy bunkóskodó válasz, segíteni akarok)

2017. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!