Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire véljem?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom már elég régóta, többször megingott a barátságunk, de mindig sikerült megoldani. Most jóba vagyunk nagyon viszont a lány néha küld félreérthető jeleket miközben van barátja. Múlthét pénteken voltunk egy szórakozóhelyen bulizni, ott volt ő a barátja és egy haverom. Azt tudni kell lánybarátja nem szeret táncolni szóval ő nem is táncolt. A lány már előre kérdezgette hogy akkor táncolunk e mondtam neki hogy igen. De én ez már alapból furának tartottam mert hát én úgy táncolok a lányokkal ahogy szerintem egy baráttal nem igazán fér bele és ugye azoknak a táncolásoknak mindig csók a vége és ezt ő is nagyon jól tudja rólam már látott lányokkal táncolni régebben. És akkor gyorsan haza is sietett mert hogy ő neki nem tetszik a zene.(akkor nem volt ott a pasija) Na de vissza térve a mostani helyzetre én leléptem tőlük 5 perc erejéig míg beszéltem egy ismerőssel. Mire vissza tértem a tánc térre azt láttam hogy a lány ott rázza a fenekét valami ismeretlen csávónak. A pasija meg a barátommal beszélgetett tőlük pár méterre. Nem tudom hogy láthatta e. De ez nekem nagyon furcsa és nem tudok eligazodni a dolgon, azóta ezen jár az agyam, hogy a pasija miért nem lépett közbe, vagy esetleg a barátját akarta először is velem féltékennyé tenni de végül egy ismeretlen fiúval tette?

Válaszokat előre is köszönöm, bocsi hogy ilyen hosszú lett és az esetleges helyesírási hibákért is. 16/f



2017. júl. 16. 21:56
 1/4 schwagy ***** válasza:

Hát,egy valami valoszínű,a lány nem kíván tartós kapcsolatot részesíteni, a barátjával.


Ami a te szemszöget illeti,hogy mit tehetsz? Hát nehéz kérdés,ha igazán jóban vagytok finoman puhatolózhatsz nála,hogy mennyire szereti a barátját, stb..

2017. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egy éve már együtt vannak. Hogyan puhatolózzak? Csak így kérdezzem meg hogy mennyire szereti?
2017. júl. 16. 22:21
 3/4 schwagy ***** válasza:
Hát,ha bizalmas a baráti kapcsolatotok, megkérdezheted,hogy meddig mentek már el, stb..
2017. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is, csak én igazából olyan durván megbántottam, hogy azóta hozzam sem szól.... :(
2017. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!