Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm elküldött egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elküldött egy messenger csoportba rólam egy meztelen képet véletlenül. Többi lent. Mit csináljak? 19/F

Figyelt kérdés
Szerintem minden párkapcsolatban van olyan mikor néha néha egy egy pikáns képet küldönk egymásnak... természetesen nem mentjük le. Azonban kb.: egy éve küldtem a páromnak egy képet amin hát eéggé látszik a micsodám.. persze snapchaten hogy csak pár másodpercig láthassa. Azonban ő lementette akkor. De azt mondta rejtett mappába mentette.. így megbíztam benne. Most 1 évvel később valamiért elküldte nekem azt a képet poénból messengeren. Majd nemsokára rádöbbent hogy véletlen egy messenger csoportba is elküldte ahol vannak barátai (fiúk/lányok) és persze mind ismernek engem :) Lesokkoltam.. nem tudtam mit mondjak. Becsületesen elárulta abarátnőm... de azt onnan eltűntetni nem nagyon tudja. Így hát elkezdett külön írni az embereknek hogy nenézzék meg a csoportot illetve töröljék ki magukat hogy egy újat csinálhassanak. Természetesen mindegyik barátja megértő volt... de mi a biztosíték rá hogy senki sem látta? Tudom én hibám hisz miért küldtem anno 1 éve olyan képet. De én így nem tudok odalépni a barátaim elé hogy látták a micsodám (ha látták egyátalán) Nagyon gáz ez az egész... attól is parázom hogy valaki esetleg lementette... a barátnőm pedig azt hiszi hogy gyűlölöm és szakítani akarok vele. Szóval nagyon jó a helyzet.... Mit tegyek??
2017. júl. 19. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

na legalább nevettem egy jót :D

az arcod benne volt?? illetve valami amiröl bárki felismer??

továbbá tisztázd a barátnőddel hogy nincs semmi gond csak kicsit kellemetlen

2017. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
arcom haromnegyede... kicsit elmosódva de felismerhető vagyok sajna
2017. júl. 19. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
100% hogy valaki lementette. Nem nagyon tudsz semmit se tenni:D:D
2017. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ja am ha a barátnődnek lett volna esze ki rug gyorsan mindenkit a csopibol :D oszt csókolom :D akit ki rug az már nem látja a képet :D ha utána ő is kilép a csoport is meg szűnik :D

gond letudva :D

csak így hogy lépjen ki a csoportbol 100 hogy mindenki látta

2017. júl. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve úgy tudnak kilépni ha megnyitják a beszélgetést, akkor viszont látják a képet.

Attól hogy kirakja őket a korábbi üzeneteket, így a képet is látják, szóval ez se lehet megoldás.

2017. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azt mondja letörölte a képet majd mindenkit a csoportból és saját magát is. De ha rákeresnek a csoportra megtalálhatják? Vgay megszűnik létezni?
2017. júl. 19. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ugye a képet csak magánál tudja törölni

ha te küldesz valakinek egy képet és te kitörlöd a másik látja

2017. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
24%

És akkor mi van, ha láttak a barátaid meztelen, nem döl össze a világ. Rengeteg meztelen kép van a neten.

Mindenkiről készült meztelen kép , senki nem gondol semmi rosszat

2017. júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett??Mondták másnap vagy azutáni napokban h látták??xd
2019. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!