Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Uncsitesóm véletlenül meglátot...

Uncsitesóm véletlenül meglátott meztelenül, ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Náluk nyaralok, elmentem este fürdeni, de a ruhám a szobámban maradt. Mikor kijöttem nem tekertem magam köré a törülközőt, mert mikor mentem fürdeni ő már leoltotta a szobájában a villanyt és aludni ment. De mikor jöttem ki, ő is jött ki a szobájából és meglátott tök pucéran. Nem szóltunk semmit, de ez most ciki szerintetek? Szóba hozzam és kérjek bocsánatot, hogy elnézést amiért tegnap este úgy jöttem ki a fürdőből? Vagy ne hozzam szóba? Jártatok már hasonlóan?

2014. júl. 24. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha kinezel valahogy akkor az unalmastestverednek volt egy jo esteje. ha meg rosszul nezel ki akkor rossz esteje. Ennyi.
2014. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy csöppet kínos, de nem csak neked neki is.

Azt, hogy felhozd-e neked kell eldöntened. A jellemeteken múlik, hogy ez olyan dolog lesz amit elfelejtetek minden felemlegetés nélkül, vagy 3 évente viccelődve szóba jön a kis villantásod.

2014. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki..

Mármint a a rész, hogy meglátott meztelenül...


A igen, hogy vendégetek van és meztelenül flangálsz úgy, hogy zavar, ha meglátnak meztelenül..

2014. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok?
2014. júl. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én 19/F ő 22/L.


Hát láttam, hogy megbámulta azért önéntelenül is azt, ami a lábam között van :D

2014. júl. 24. 09:22
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem kamuzol. Normális ember nem megy ki a fürdőből pucéran, miközben másoknál van vendégségben, normális férfi meg nem bámulja az unokatesója piñáját, még ha százszor odatartja is a csaj.
2014. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
6: Normális ember nem is nyit be...
2014. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

7.

Hova?


A kedező jött ki..

Azért az durva, hogy vendégségben nem viszel se ruhát se törölközőt magaddal..

2014. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne hozd szóba.
2014. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem vagytok totál prűdek akkor ez nem gond hisz rokonok vagytok.
2014. júl. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!