Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem. Én egy 19 éves fiú vagyok, lány pedig szintén 19 éves.

A facebookon ismerkedtünk meg. Akkor én úgy adtam elő, hogy 19 éves nő vagyok. Még csak beszélgettünk és játszottunk, de beleszerettem.

Mondta, hogy rossz tapasztalatai vannak férfiak terén. Elmondtam neki, hogy szeretem őt, de azt nem, hogy férfi vagyok. Ezért mikor érdeklődött felőlem, én női képeket küldtem el neki, stb. De tudom, hogy ő nem leszbi.

De egyre jobban akar már beszélgetni és videochatelni.

Be akarom neki vallani az igazságot, de félek...

Ti mit tennétek a helyemben?

És ti hogy reagálnátok rá, ha ti lennétek a lány helyében?


2017. júl. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
nem mondj semmit, hatha nem veszi eszre:D
2017. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te most egy újabb rossz tapasztalat vagy neki a férfiak terén, hogy téged idézzelek. Akkorát kamuztál neki, hogy csoda, hogy nem szakadt rád a plafon. Én a lány helyében egészen biztos, hogy nagyon kiakadnék és soha többet nem akarnék rólad hallani. Viszont, szerintem be kellene vallanod neki az igazat. Fájni fog mindkettőtöknek, de hosszú távon így lesz a legjobb. Sokáig úgysem tarthatnád ezt fenn. Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni, amiért nem lesz happy end a sztorid vége. Csak magadnak köszönheted.
2017. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De már annyira erőltetni és ha meghallaná a hangom, tudná, hogy férfi vagyok.

Sokáig pedig már érzem, hogy nem halogathatom. Egyszer el kell neki mondanom...

2017. júl. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!