Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha 15 évesen emlékeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha 15 évesen emlékeim szerint csak egyszer öleltem meg fiút?

Figyelt kérdés

Az unokatesómat a ballagásomon, de ő se viszonozta, csak állt, mint egy szobor, és meredt szemmel nézett maga elé.

Rajta kívűl még fényképezésnél váll átkarolása volt, de ez nem ölelés, 4.-ben ,,pasim" karolt át, de azt meg én nem viszonoztam, rajta kívül még öcsém karolt derékba, vállba, de ilyen igazi, rendes ölelés, ami kölcsönös volt, az fiúval/férfival(apával, nagyapával se)volt.



2017. júl. 19. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,de az nem gáz ha megölelsz valakit. Ha rokonod, akkor az sem fura ha csak odamész hozzá és megöleled, de ezt igazából bármelyik ismerősöddel megteheted akivel jóban vagy. Max. kérdezd meg előtte hogy: Megölelhetlek? Senki nem fogja azt mondani hogy nem, ha mégis ezt mondja akkor meg nem is érdemli meg azt az ölelést. És ha nagyon kinos majd azt mondod elveszitettél egy fogadást...
2017. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igazából azért aggódom, mert amikor legutóbb ölelést kezdeményeztem (kb 1 hónapja) az illető elég flegmán és ridegen fogadta és ez eléggé rosszul esett, hiszen a volt legjobb barátnőmről van szó.

2017. júl. 20. 01:16
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jarj free huge os tablakkal :D vagy keress te free huge tablakka maszkalo embereket.
2017. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
:D, nem sokat lehet látni ott, ahol én lakom.
2017. júl. 20. 12:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is csak egyszer öleltem meg apukámat.(amikor kicsi voltam biztos többször is vol,csak arra nem emlékszem.

13/L

2017. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz.az a gáz ami nekem van hogy 20 évesen még soha nem öleltek meg de soha de még a közelembe se akar jönni senki :(

20F

2017. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!