Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? 17/F vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dwikee01 kérdése:

Nagyon gáz? 17/F vagyok és meg nem csókoloztam ez normális? vagy haggyam az egészet és majd egyszer úgyis megtörténik csak mert ha arra kerül sor hogy kéne kicsit kínos lenne a szituáció mert már ez gáz a mai világba sajnos mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2017. júl. 4. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz,ne idegeskedj emiatt
2017. júl. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem tök aranyos. Majd ugyis lesz valaki.
2017. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mádár0218 ***** válasza:

Nem gáz, hidd el elég nagy dolog szerintem nekünk pasiknak hogy valakinek lehetünk szerleme elrablóji és egyben első csókjáé is!


Nyugi nem gáz , eljön az ideje ;)

2017. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem gát. Én is 17 évesen csókolóztam először. Sőt kicsit viccesen jött ki , mert az egyik barátnőm eléggé maga alatt volt (kb. 0 az önbizalma) és elmondtam neki hogy én még sosem csókolóztam. És 2 hétre rá megtörtént az első csókom , de nem volt jó.

Buliban történt , valakivel akit nem is ismerek , nem is akartam. Ha visszamehetnék az időben , nem tenném meg.

Szóval ne rágódj ezen , jobb később valakivel , akivel akarod mint korábban valakivel akivel nem.:)

17/L

2017. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

21/F Én először 13 évesen csókolóztam az általánosban egy lánnyal... Azóta nem volt barátnőm (ergo nem is csókolóztam). Most 21 éves vagyok...

Az első csókot nem lehet megtervezni. Az jön magától. Viszont mivel te vagy a fiú, ezért neked kell kezdeményezni. Szerény véleményem szerint az első randit öleléssel kell kezdeni, csókkal kell zárni. Ezt úgy hívom, hogy az ELSŐRANDI-alapelve. Az első csók csodálatos érzés.


Azért késlelteti az Univerzum/Sors/Isten (nevezzük úgy, ahogy akarod), mert számodra egy különleges lányt tartogat.

2017. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem kell ezen görcsölni. :)

De az #5-re ne hallgass, ha engem a fiú az első randin megpróbálna lesmárolni, akkor repülne a pofon és nem lenne második randi. :D

2017. júl. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!