Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb lányoknak tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányoknak tetszik ha a fiú verseket ír meg úgy általában kreatív? 16/f

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy a versírás határozottan nem túl népszerű már. :D
2017. júl. 21. 21:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Fiatalabbak alatt természetesen a korombelieket értem
2017. júl. 21. 21:09
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes megpróbálni. Én is írogattam verseket lányoknak, és az értelmesek értékelték.
2017. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, én is szoktam verseket írni. (persze nem lányoknak :D) 15/L
2017. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Bejön, én is írok. Mondjuk nemcsak verseket, hanem úgy mindenfélét :)

15,5/L

2017. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Nekem kifejezetten tetszik. Én nem vagyok költő alkat, de mások műveit szívesen olvasom.

A kreativitás szerintem majdnem elengedhetetlen, legalább is számomra.

16/L

2017. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is írok/írtam (+rajzolok, festek, stb. Szóval mindent ami befér a kreatív szó alá 😂) szóval mindenképp pozitív ;)
2017. júl. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene(főleg ha jó verseket ír)pedig én nem nagyon szeretem a versket. Bár kicsit fiatalabb vagyok,de azért válaszoltam,remélem nem baj. 13/L
2017. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%

Írjál verset, szeretik azt,

Ezzel csajozz, hogy ne verd a **zt.

De nem bejövős, ha alpári,

Elemedben légy, de ne alkáli.

2017. júl. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene.Bár kicsit fiatalabb vagyok,de azért válaszoltam,remélem nem baj. 12/L
2017. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Ez alapján nekem egy rendes fiúnak tűnsz. Sajnos fel kell készülnöd rá, hogy normális lány keresésekor (már ha akarsz normális lányt keresni) előjön a tű a szénakazalban effektus (nem lepontozni, a lányoknak is ugyanilyen nehéz normális fiút találni (már ha akarnak)).
2017. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!