Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Készülsz a Karácsonyra?...

Készülsz a Karácsonyra? Hogyan? Kreatív vagy? Ez tetszik?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


2011. dec. 14. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

mi a fenének raktál fel három képet ugyan arról?


egyébként nem kellett sokat gondolkodnod ezen, általában az ajándék mindenkinél be van csomagolva, kis kártya is van hozzá, te csak pluszba tettél rá egy narancs szeletett


mindenesetre szép a csomagolás

2011. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát,felénk alapból nincs a csomagoláson névjegykártya.És ez szerintem több mint egy sima csomag,akár a narancs szelet miatt is :D

Senki sem mondta hogy nézd meg mind a 3képet szerintem,minek írsz ha bunkó vagy?

2011. dec. 14. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaja nekem tetszik :D Én idén mindenfélét teszek a csomagolásra (fenyő, szarvas, toboz, fahéjrúd). Amúgy felénk nem divat ez a névjegykártya, mi úgy szoktuk, hogyfelhajthuk a csomagolópapír szélét, és arra írjuk a nevet.
2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De amúgy tényleg velesleges felrakni 3 ugyanolyan képet, mert pl nekem lassú a gépen, ezért lassan tölti be. 14/L
2011. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem néztem volna meg mind a 3 képet ha oda írod, hogy mind a 3 képen ugyan az van


Nálunk szokás névjegykártyát rá rakni, ugyan is így tudjuk, hogy melyik ajándék kié. Szóval nekem névjegykártya nem új dolog és nem is különleges. Nálatok biztos az lesz ha senki nem csinálja.


Nem hiszem, hogy bunkó voltam, mert ha tovább olvastad volna akkor láttad volna azt is, hogy szép

2011. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) Hangulatos kis fotók, lehet én is teszek narancsot idén :)
2011. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!