Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom beszeretne engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom beszeretne engem mutatni a szüleinek. Ilyenkor mit "szokás"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Na szóval..mibe érdemes menni?(én egy rózsaszín haspólóra gondoltam de nem tudom hogy abban mennyire lennék "kiutálva" felőlük)kell ajándékot vinni?ha igen mit szokás venni?
2017. júl. 22. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami visszafogottabb pólót vegyél erre az alkalomra
2017. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a rózsaszín haspóló nem szokás. Öltözz fel úgy, mint egy normális ember. Kérj kölcsön valamit, ha csak ilyen ribis cuccaid vannak.
2017. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se haspolót! Rögtön meg lesz a véleményük. Én egy csinos egybe ruhát vettem fel. A lényeg hogy a melledet ne dobd ki nem tudom te milyen "típusú" lány vagy de ez tényleg nem ajánlatos mikor a legjobb barátnőmet vitte el a barátja bemutatásra, eléggé magamutogatósan öltözött és a barátja szülei még most se kedvelik igazán.


16/L

2017. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.^^ akkor ezt a pólót hanyagolom:')
2017. júl. 22. 13:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy gondoltad ezt a haspólót...

Öltözz fel normálisan, viselkedj illedelmesen.

2017. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nem tudhatod, milyenek a szülők (amit a barátod mond, az nem biztos, hogy pontos), így a legbiztosabb, ha elsőre valami visszafogottabbat veszel fel.

Ajándékot nem tudom, én mindig vittem valami apróságot, de én fiú vagyok. Ha van a barátodnak kistesója (gyerek), akkor annak mindenképpen vinnék valamit, ezt a barátodtól is megkérdezheted. Tulajdonképp a szülőkét is (nehogy antialkoholista szülőknek vigyél bort, vagy mittudomén). Azt nem írtad, mennyi idős vagy...

2017. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a haspólót tényleg hanyagold.. fel nem venném, mert egyrészt nem tetszik, nem állna jól, de még csak nem is tetszik más lányokon sem. egy ilyen "eseményre" visszafogottan, a legegyszerűbben öltözz fel. egy sima póló, farmer (vagy rövidnadrág, de azért érjen a feneked alá), vagy szoknya, de ne p.csaszoknya.. vagy egyberuha.

én amikor először találkoztam barátaim szüleivel, nem vittem semmit nekik, bár ha jól emlékszem, nem is azért mentem, hanem csak valami miatt be kellett szaladnunk hozzájuk. ha kifejezetten bemutatkozás miatt mennék, vinnék egy üveg bort/pezsgőt apukának, egy bonbont anyukának, vagy valamilyen sütit sütnék.

2017. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Haspólót szerintem semmiképp se vegyél fel, meglesz a véleményük rólad... Öltözz fel egyszerűen és csinosan, de ne legyen ki mindened, ha érted.

Én vettem ajándékot, de nem vittem túlzásba; 1 merci és 1 raffaello. :)

2017. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

"(én egy rózsaszín haspólóra gondoltam de nem tudom hogy abban mennyire lennék "kiutálva" felőlük)"

Hát egy rossz ri.bi lennél a szemükben. :D


amúgy:

be szeretne*

miben*

egyéb központozási hibák*


Vegyél fel csinos, de nem feszengős ruhát. Ha már nekünk kell eldönteni.

Ajándék mehet. Bonbon, bor

2017. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Ő, szerintem alkoholt ne vigyél ajándékba, mert még azt hiszik alkesz vagy.
2017. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!