Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a szülei tiltották el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szülei tiltották el tőlem, vagy magától döntött így?

Figyelt kérdés

Kb. két hete elkezdtem beszélgetni egy lánnyal itt, GyK-n. Elég jól megtaláltuk a közös hangot, úgy éreztem, kedvel engem. Megkérdeztem, lenne-e kedve találkozni, ha majd arra járok. (Nem egy városban lakunk.) Először úgy tűnt, nem túl lelkes az ötlet iránt, de pár üzenet múlva már egyértelműen ő is szerette volna. Viszont azt írta, a szülei nagyon szigorúak ilyen téren (és a nyara is elég zsúfolt), úgyhogy ismerjük meg egymást jobban előtte, és majd esetleg ősszel találkozzunk. Na, én meg ez iránt nem voltam túl lelkes, illetve féltem, hogy ez csak egy hülye kifogás, de mondom, a következő pár üzenet megnyugtatott, hogy nem az, ezért úgy voltam vele, próbáljuk meg.


Megkért, hogy térjünk át facebookos beszélgetésre, és cseréljünk képet. Oké, bejelöltem Facebookon, vissza is jelölt. Írtam neki. Nem válaszolt, nem is látta, és nem is volt fenn, viszont előtte azt írta, hogy kirándul, és nem nagyon van nete, gondoltam, biztos ez az oka.


Aztán ma délután jött a meglepetés: Nem láttam a profilképét, nem tudtam rákeresni a profiljára, illetve írni se tudtam neki. Gondoltam, letiltott, nagyszerű... Dühös voltam rá, hisz ha nem akart tovább beszélgetni velem, megmondhatta volna, de ezt a "se szó, se beszéd, csak úgy letiltjuk a másikat" dolgot eléggé szemét és gyáva húzásnak tartom.


Később pár jelből rájöttem, hogy ez valószínűleg nem letiltás, hanem törölte a profilját. Nem értettem. Nem zaklattam vagy ilyesmi. Még a tiltás is enyhe túlzás lenne, de minek ezért kitörölni egy profilt? Aztán eszembe jutott, hogy mit mondott a szüleiről. Arra gondoltam, talán ők töröltették a Facebookját, mert megtudták, hogy ismerkedik.


Nem tudom, melyik verzió lehet igaz, ezért azt se tudom, hogy dühös legyek rá (ha ilyen szánalmas módon akar lekoptatni) vagy ne, sőt féltsem (mert ha a szülei képesek ennyire túlreagálni ezt a dolgot (megértem, hogy aggódnak, de ez akkor is túlzás... még a képcseréig se jutottunk el, és nem írtam semmi szexuális töltetűt neki, erre kitöröltetik a Facebookját?), ki tudja, miket tesznek még ezen kívül és hogy bánnak vele?)


Szerintetek? Melyik verzió tűnik valószínűbbnek?


Amúgy nem vagyok biztos benne, hogy csak barátkozni akart vagy többet is (képcserét azért talán nem kér az ember, ha csak barátkozni akar), ezért azt is nehezen tudtam eldönteni, hogy ide vagy az Emberek kategóriába írjam. De ez valószínűleg már teljesen mindegy, meg még én se tudtam, egy élő találkozás/randi (mindegy, minek nevezzük) után szerettem volna eldönteni.


18/f és 15/l


Ja, és kedves olvasó, ha véletlenül magadra ismersz, kérlek, csak annyit közölj velem valamilyen formában, hogy mi történt, melyik elméletem a helyes.


2017. júl. 22. 22:21
 1/7 anonim válasza:
GyK-n nem tudsz neki írni? ಠ_ಠ
2017. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam itt is, de nem válaszolt.


Gondolom, akármelyik verzió az igaz, GyK-n is letiltott/letiltattak.

2017. júl. 22. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs joga senkinek se ahhoz hogy töröljed a profilod,ha nem látod azért van mert letiltott vagy beállította hogy ne lásd,nagyon egyszerűen egy másik fiókból megnézed van e ilyen fiók,ha nincs akkor megmagyarázhatatlan,ha van akkor meg egyértelmű
2017. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haaat abbol amit irtal nekem annyi jon le hogy a lany letiltott, mert nem jott be neki a kulsod 😔 (nem en avgyok az, de en is csinaltam mar ilyet, nem szep dolog de egyszerubb mint le irni hogy khm sztem csunya vagy)

De ha helyes vagy es nem ez a baj akkor valoszinu mas 😔

15/L

2017. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as, nem értem, miért ne lehetne egy profilt törölni?


4-es, egy 3-4 évvel ezelőtti képem van kitéve, és ezt mondtam is neki, és azt is, hogy küldök majd mostanit, mert már elég sokat változtam. Viszont a képcsere még nem valósult meg, úgyhogy nem hiszem, hogy emiatt tiltott le. Másrészt akkor minek jelölt vissza? Harmadrészt meg igen, elég gerinctelen dolog, amit csinálsz. Nem tetszhet mindenki, ezzel nincs gond, de akkor a szemébe is lehet mondani (nem muszáj bunkón), nem csak sunyin letiltani (persze ha miután visszautasítottad, elkezd zaklatni, akkor az is jogos) az illetőt.

Ja, és mondom, nekem inkább úgy tűnik, hogy törölte a profilját, nem csak letiltott (ha csak letilt valaki, attól még pl. látod a profilképét, neki nem látom).

2017. júl. 23. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
be lehet állítani ahogy mondtam,van kamu profilom vagyis csak kitalált saját mém figura amikor egyszer letiltott és beállította a csaj hogy ne lássam az enyémről semmilyen formában nem létezett arról viszont láttam mindent,próbáld ki ha valóban nincs akkor tényleg törölte ha viszont van akkor ezzel le is van zárva a dolog mert lekoptatott
2017. júl. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az egyik barátom profiljáról se lehet megtalálni, úgyhogy eléggé törlésgyanús.
2017. júl. 23. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!